aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Office 2021 – wersja cyfrowa vs. wersja BOX

28 listopada 2022
Office 2021 – wersja cyfrowa vs. wersja BOX

Pakiet biurowy Office 2021 to najnowsza propozycja zbioru przydatnych narzędzi na komputery prywatne i firmowe od producenta Microsoft. Aplikacje nabyte mogą być w formie cyfrowej, która zdecydowanie wygrywa w starciu z tradycyjną formą zakupu w wersji BOX. Czym zatem różni się ten sposób i dlaczego producenci porzucają możliwość oferowania produktów w postaci pudełkowej?

Firma Microsoft czołowym producentem na rynku oprogramowania

Komputer to niezwykle uniwersalne urządzenie, które znaleźć możemy współcześnie na wyposażeniu każdej firmy czy mieszkania. Sprzęt służyć nam może do zróżnicowanych celów – jednak niezależnie od wykorzystania, konieczna jest instalacja na nim odpowiedniego oprogramowania. Przede wszystkim obowiązkową zawartością musi być system operacyjny. Wspomniana marka Microsoft pod koniec 2021 roku wprowadziła na rynek najnowszą wersję najpopularniejszego oprogramowania systemowego – Windows 11. Firma słynie z tworzenia niezawodnych i bardzo łatwych w obsłudze programów, których celem jest maksymalne spersonalizowanie pod względem użytkownika.

Inną propozycją najnowszego oprogramowania od Microsoft jest pakiet biurowy Office 2021. Obejmuje on niezbędne aplikacje, wykorzystywane powszechnie w celach biznesowych bądź prywatnych. Współczesny klient zakupić może wybrane oprogramowanie w znacznie wygodniejszy sposób, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Zanim pojawiła się możliwość nabycia produktu w formie cyfrowej, aby zakupić dany program, konieczna była wizyta w sklepie stacjonarnym.

Wersja cyfrowa oprogramowania bezpieczna dla środowiska naturalnego

Oczywiście możliwe było także nabycie programu za pośrednictwem sklepu internetowego, jednak ta opcja także wiązała się z dużymi pokładami czasu, bowiem użytkownik czekać musiał na dany produkt, który dostarczany był mu pocztą czy poprzez firmę kurierską. Wersja BOX obejmowała pudełko wraz z nośnikiem, na którym umieszczone było oprogramowanie. Generowane były wówczas materiały sztuczne, nie był to zatem sposób nabywania produktu zbyt przyjazny naszemu środowisku naturalnemu.

Obecnie użytkownik zakupić może pakiet biurowy w znacznie szybszym tempie oraz bezpieczniejszą metodą dla naszej planety. Wybierając pakiet biurowy w formie cyfrowej, w kilkanaście minut po dokonaniu transakcji otrzymujemy na pocztę e-mail indywidualnie wygenerowany klucz licencyjny. Sklep teamnet software zajmuje się legalną sprzedażą dożywotnich kluczy, oznacza to, że decydując się na oprogramowanie, otrzymujemy pewność, iż nabywamy produkt, dysponować będzie wszelkimi funkcjonalnościami.

 

MICROSOFT


POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę