aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych w świętokrzyskim – finał wojewódzki

17 marca 2022
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych w świętokrzyskim – finał wojewódzki

W dniu 14 marca br. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu odbył się Finał Wojewódzki Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Do tegorocznej edycji przystąpili uczniowie szkół rolniczych oraz młodzi producenci rolni z województwa świętokrzyskiego i podkarpackiego. Organizatorem był Związek Młodzieży Wiejskiej.

Olimpiada od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych ludzi, związanych z problematyką rolniczą. Jest współzawodnictwem z zakresu szeroko rozumianej wiedzy rolniczej, zarówno praktycznej jak i teoretycznej. Młodzi producenci biorący udział w konkursie wzbogacają swoje umiejętności zawodowe, a jednocześnie pogłębiają wiedzę i doświadczenie, przyczyniając się do systematycznego rozwoju polskiego rolnictwa.

Sześciu nagrodzonych laureatów z województwa świętokrzyskiego oraz czterech z województwa podkarpackiego otrzymało nagrody rzeczowe oraz przepustkę do Finału Krajowego Olimpiady, który odbędzie 18 marca podczas XXVIII edycji Targów AGROTECH w Kielcach.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentował Jacek Toś Dyrektor Oddziału Terenowego w Kielcach, który pogratulował wszystkim uczestnikom życząc dalszych sukcesów.

 

KOWR


POWIĄZANE

Badania pokazują, że gry wideo są atrakcyjne i skuteczne dla osób w każdym wieku...

W dzisiejszych czasach gry komputerowe stały się integralną częścią rozrywki dla...

Sprzedaż w internecie staje się coraz popularniejsza, a platformy takie jak OLX,...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę