Adama_AgilTrinity_15.08.2020
GUS_230920_750x100_stat

Opolski KOWR na rzecz chorych dzieci

1 lipca 2020
Opolski KOWR na rzecz chorych dzieci

25 czerwca br. Opolski Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa dołączył do akcji #Gaszyn Challenge. - Nie mieliśmy wątpliwości, by podjąć rękawicę rzuconą nam przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z Opola. Cel akcji jest szczytny, gdyż zbieramy środki na leczenie chorych dzieci. Dlatego cieszy mnie, że działanie zostało zrealizowane i możemy przekazać zebrane pieniądze na rzecz małej Hani – podopiecznej Fundacji siepomaga.pl – podkreślił Krzysztof Polak – Dyrektor OT KOWR w Opolu.

Pierwotnie akcja zapoczątkowana była, by pomóc małemu Wojtusiowi, na którego leczenie potrzebne było dziewięć milionów złotych. Cała zbiórka pozwoliła zebrać ponad dziesięć milionów a Gaszyn Challenge wciąż trwa i pieniądze zbierane są na rzecz innych dzieci. Zasady wyzwania są bardzo proste: Panie wykonują dziesięć przysiadów a Panowie dziesięć pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum pięć złotych. Zasady można łamać, ale tylko w górę: czyli więcej pompek i więcej złotówek!

Pracownicy OT KOWR w Opolu solidarnie włączyli się do akcji i nominowali kolejne instytucje do podjęcia wyzwania. Nominowanymi zostali: Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, Oddział Regionalny KRUS w Opolu oraz Okręgowa Inspekcja Pracy w Opolu. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wyzwaniu!

 

KOWR


POWIĄZANE

Potrzebujesz szybkiej pożyczki i błyskawicznego przelewu pieniężnego? Wybierz po...

W najnowszym raporcie Zrównoważone, stabilne i bezpieczne rybołówstwo, organizac...

Bez względu na sytuację pandemiczną MLEKOVITA nie zwalnia tempa. Mleczarski konc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę