aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

OSM w Piaskach odnotowuje zysk

7 marca 2017
OSM w Piaskach odnotowuje zysk

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach może zaliczyć rok 2016 do udanych. Przychody ze sprzedaży wzrosły o 17% i firma zamknęła ten okres z zyskiem, co pozwoliło jej umocnić swoją pozycję na rynku mleczarskim.

 

Cieszymy się, że coraz więcej klientów wybiera nasze produkty. Bardzo dobre wyniki finansowe firmy świadczą o jej dynamicznym rozwoju. Cały czas inwestujemy w nowoczesny sprzęt maszynowy, poszerzamy naszą ofertę o kolejne wysokiej jakości produkty nabiałowe oraz zwiększamy ich dostępność na rynku – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

 

W ciągu ostatniego roku Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach przeprowadziła liczne działania o charakterze wizerunkowym i marketingowym. Firma przeprowadziła rebranding marki, który obejmował odświeżenie logo oraz wprowadzenie nowej szaty graficznej dla wszystkich produktów. Dodatkowo została uruchomiona nowa strona internetowa firmy, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat spółdzielni oraz jej oferty. Dzięki prowadzonym działaniom marketingowym udało nam się zwiększyć rozpoznawalność naszej marki. Modyfikacja systemu wizualnego firmy oraz wprowadzenie nowych, funkcjonalnych opakowań o atrakcyjnym designie zostało bardzo dobrze odebrane przez konsumentów. Dzięki rebrandingowi udało nam się wyróżnić nasze produkty spośród innych na sklepowych półkachi tym samym dotrzeć również do nowych klientów.– mówi Andrzej Grochoła, Kierownik ds. Marketingu w OSM w Piaskach.

 

Rok 2016 upłynął w OSM w Piaskach również pod znakiem licznych nagród w konkursach o charakterze lokalnym i ogólnopolskim.

 

Spółdzielnia może pochwalić się m.in. zdobyciem certyfikatu AGRO POLSKA, przyznanego za najwyższą jakość oferowanych produktów, nagrodą Lubelski Orzeł Biznesu z Diamentami oraz tytułem Wojewódzkiego Lidera Smaku za produkt Kefir jak dawniej.W listopadzie firma otrzymała nagrodę w konkursie Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich w ramach XXV Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2016 za najwyższą jakość Mleka Naturalnego 2,0% oraz za wysoką jakość Zsiadłego Mleka. Spółdzielnia otrzymała również wyróżnienie za Ser Mozzarella w plebiscycie na „Serowy Hit” oraz III miejsce w konkursie Lider Forum za produkt Kefir jak dawniej. OSM w Piaskach dołączyła również do grona firm, które oficjalnie mogą posługiwać się prestiżowym znakiem towarowym „Marka Lubelskie”, przyznawanym produktom o doskonałym smaku i najwyższej jakości z regionu lubelskiego.

 

Firma nie spoczywa na laurach i zapowiada kolejne inwestycje. W dalszym ciągu będziemy modernizować i ulepszać niektóre obszary naszej działalności. Chcemy w jak największym stopniu odpowiadać na nowe trendy w branży mleczarskiej, przy jednoczesnym zachowaniu tradycji i wysokiej jakości naszych produktów.– podkreśla Mirosław Domański, Prezes Spółdzielni.

 

 

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach swoją działalność prowadzi od 1948 roku. Aktualnie zatrudnia 120 osób. Przez lata obecności w branży mleczarskiej OSM Piaski zdobyła silną pozycję, szczególnie na rynku twarogów, oraz zaufanie klientów. Dzięki starannie dopracowanej recepturze piaseckie produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz niepowtarzalny smak.


Biuro prasowe OSM w Piaskach


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę