aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Ostatki 2017 - coraz więcej Polaków wypożycza stroje i idzie na bal karnawałowy

23 lutego 2017
Ostatki 2017 - coraz więcej Polaków wypożycza stroje i idzie na bal karnawałowy

Moda na bale karnawałowe z przebraniem wróciła. Wybiera się na nie coraz więcej osób w różnym wieku. Imprezy tematyczne są aktualnie bardzo popularne, dlatego dynamicznie rośnie zainteresowanie znalezieniem i wypożyczeniem odpowiedniego stroju.

Szukając inspiracji i przebrania na bal, Polacy kierują swoje pierwsze kroki do sieci. Potwierdzają to statystyki internetowej wyszukiwarki lokalnej Panoramafirm.pl, która ostatnio odnotowała 93% wzrost zapytań o wypożyczalnie strojów.

Polacy chętnie świętują i korzystają z wypożyczalni kostiumów, wybierając przebrania dla siebie i swoich dzieci. Zwłaszcza dla młodszych dzieci strój jest ważnym elementem udanej zabawy karnawałowej. Rodzice, więc wraz ze swoimi pociechami szturmują wypożyczalnie strojów, aby znaleźć wymarzone przebranie dla syna czy córki. Oczywiście królują stroje związane z super bohaterami, takimi jak Batman czy Spider-Man, ale także postaci z bajek oraz stroje księżniczek i piratów.

Dorośli również chętnie korzystają z bogatej oferty imprez karnawałowych, z przyjemnością uczestnicząc w zabawach i balach. Liczy się dobra zabawa i kreatywny pomysł na przebranie lub znalezienie idealnego stroju odpowiadającego motywowi przewodniemu imprezy. A imprez tematycznych jest sporo, wśród których królują motywy zaczerpnięte z filmu, ze stylu lat 20- tych, 30- tych czy disco lat 60 i 70-tych. Polacy chętnie bawią się zarówno na zorganizowanych, hucznych balach, jak również na kameralnych domówkach.

Analiza trendów z wyszukiwarki lokalnej Panoramy Firm pokazuje, iż wypożyczalnia strojów jest bardzo popularną frazą wyszukiwaną przez użytkowników Internetu i urządzeń mobilnych.

Szukając informacji coraz częściej korzystamy z urządzeń mobilnych, które ułatwiają nam życie i pozwalają zaoszczędzić czas. Dzięki nim szybko i łatwo możemy wyszukać potrzebne informacje np. na temat wypożyczalni strojów.– mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku Eniro Polska.

Jak wynika ze statystyk wyszukiwarki lokalnej Panoramafirm.pl karnawał to czas, w którym klienci oblegają wypożyczalnie strojów. Chociaż polski karnawał jest zdecydowanie mniej huczny niż ten w Rio czy w Wenecji, to pomysłowe lub oryginalne przebrania są jak najbardziej wskazane zarówno na balach, jak i na imprezach domowych.

Przed nami ostatki, warto wykorzystać ten czas na rozrywkę i oderwanie się na chwilę od codziennych obowiązków. Udział w karnawałowej imprezie z przebraniem to dobra okazja na pokazanie swojej kreatywności i świetną zabawę.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

W zeszłym tygodniu w czwartek odbyło się blisko 4-godzinne spotkaknie typu "mowa...

Polscy rolnicy kontynuują protesty przeciwko nowym przepisom narzucanym przez Un...

Podczas ostatniego posiedzenia Prezydium Copa-Cogeca doszło do spotkania z komis...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę