Ovostar zmodyfikował ofertę produktów z jaj

20 października 2020
Ovostar zmodyfikował ofertę produktów z jaj

Jeden z liderów ukraińskiego rynku jaj – firma Ovostar Union – zmodyfikowała ofertę produktową przetworów z jaj. Przedsiębiorstwo wprowadziło zmiany w formacie i sposobie pakowania płynnych produktów jajecznych,  które dostępne będą w sprzedaży w opakowaniach tekturowych o pojemności od 250 do 1000 gramów.

Nowości są skierowane do klientów zarówno w segmencie B2C, jak i B2B. Ovostar kieruje swoje produkty dla  konsumentów końcowych w opakowaniach 500 g pod marka Yasensvit.

Odbiorcy będą mieli do wyboru  asortyment: całe jaja kurze, białko, mieszankę omletową. Drugą grupę docelową stanowi segment B2B, czyli  kanał HoReCa (linia 1000 g z możliwością schłodzenia lub mrożenia). W przypadku segmentu B2B będą  sprzedawane standardowe produkty jak: białko, żółtko, całe jaja kurze oraz mieszanki jaj OVOMIX.

W październiku zaplanowano kampanię promocyjną nowych linii produktów płynnych, między innymi w sieciach  handlowych i na targowiskach.

Co ciekawe, nowości produktowe Ovostar planuje również skierować na  eksport. Za jeden z kluczowych kierunków sprzedaży zagranicznej wskazuje się Bliski Wschód, do którego to  regionu już trafiają mrożone płynne produkty z jaj.

Ukraińska firma uważa, że rośnie popyt konsumencki na płynne produkty jajeczne w handlu detalicznym i istotne jest rozwijanie tego kierunku.

Wsparciem dla tego rodzaju sprzedaży są oczekiwania ze strony konsumentów wobec wygody i szybkości przygotowania posiłków  oraz zainteresowanie ze strony sportowców białkiem w postaci płynnej.

 

KIPDiP


POWIĄZANE

Prowadzisz gospodarstwo i potrzebujesz wsparcia sprzętowego? Poznaj komercyjne u...

W stanie Iowa, największym producencie jaj konsumpcyjnych w Stanach Zjednoczonyc...

W najbliższą niedzielę 26 czerwca w godzinach 11-18 na Torze Wyścigów Konnych Sł...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę