aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

PETARDA: Lista firm importujących zboże z Ukrainy

28 listopada 2023
PETARDA: Lista firm importujących zboże z Ukrainy

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi udostępnia listę firm importujących zboże z Ukrainy która zwiera aż 62 STRONY na których znajduje się WYKAZ FIRM IMPORTUJĄCYCH ZBOŻE Z UKRAINY! DAJE TO NIEWARYGODNĄ WRĘCZ LICZBĘ PONAD 1800 POZYCJI, KTÓRE SĄ POSZCZEGÓLNYMI DANYMI IMPORTOWYMI. TAK NALEŻY PRZYPUSZCZAĆ, PONIEWAŻ BARDZO WIELE PODMIOTÓW NA KOLEJNYCH  STRONACH SIĘ POWTARZA. RESORT NIE PRZEDSTAWIŁ DO OPUBLIKOWANEJ LISTY ŻADNEJINFORMACJI ANI TEŻ WOLUMENÓW OBROTU  IMPORTU I HANDLU UKRAIŃSKIM ZBOŻEM.

Aż trudno uwierzyć, że importem zboża trudniły się takie dośćc ezotyczne firmy jak AGENCJA OCHRONY "VIP GUARD" Sp. z o. o. Basis Development Sp. z o. o. FORTIS LOGISTICS GROUP Sp. z o.o. ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI, GRZEGORZ FILIPOWSKI,RESTAURACJA ,,SMAKI ŚWIATA’’, Usługi ładowarką Danuta Rozwałka, Zakład Pracy Chronionej Zakład Stolarski Wiesław Tański, Phoenix Production sp. z o.o. Cynamonowa 16, 35-232 Rzeszów, Emilia Kosovets H.P.U. MIREM EXPORT-IMPORT HANDEL  MYROSLAV KOSOVETS HPU EXPORT-IMPORT ,,HERMES’’.

Poniżej przestawiamy link dopełnej listy udostępnionej przez MRiRW zwracając się do naszych czytelników z zapytaniem i prośbą o informacje czy znane są Wam podmioty prezentowane na tej liście i ewentualnie o ich przynależność do poszczególnych ugrupowań politycznych.

Pełna lista importerów ukraińskiego zboża znajduje się TUTAJ

oprac, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

Przypominjący medium społecznościowe „X” (dawny Twitter) Sejm „X” (zbieżność naz...

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Z niczym wyszli wczoraj ze spotkania z premierem Donaldem Tuskiem rolnicy. To je...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę