aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Polska branża mleczarska na targach Gulfood 2024

20 lutego 2024
Polska branża mleczarska na targach Gulfood 2024

W terminie 19-23 lutego 2024 r., członków Polskiej Izby Mleka tj.  Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek, Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Piątnicy, Grupę Mlekovita i Poland Food, dzięki realizacji projektu pt. Targi Gulfood, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka, można spotkać na targach Gulfood 2024 w Dubaju.

Gulfood to największe na świecie doroczne targi żywności i hotelarstwa, które odbywają się w Dubai World Trade Centre. W tegorocznej edycji targów zarejestrowało się ponad 5500 wystawców z ponad 190 krajów.

Stoisko PIM D2-51 zlokalizowane jest w hali nr 2. Potencjalni kontrahenci podczas pięciu dni targów mają możliwość degustacji produktów mleczarskich produkowanych z najwyższej jakości polskiego mleka, a tym samym zapoznania  się z ofertą polskich producentów mleka i przetworów mleczarskich oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych.

Zdaniem firm uczestniczących, targi to jedna z najskuteczniejszych form promocji na rynkach zagranicznych, ponieważ dają możliwość bezpośredniej rozmowy z kontrahentami. Udział w targach jest również jedną z najważniejszych form wsparcia eksportu i ważnym elementem strategii wydatkowania środków z Funduszu Promocji Mleka, która uwzględnia uczestnictwo polskich firm mleczarskich w najważniejszych na świecie imprezach targowych.

Polska Izba Mleka aktywnie działa na rzecz rozwoju eksportu polskich produktów mleczarskich do krajów Unii Europejskiej oraz krajów trzecich, m. in. poprzez organizację stoisk na targach. Realizacja  tego typu projektów dzięki środkom z Funduszu Promocji Mleka, umożliwia polskim firmom mleczarskim zwiększyć swoją rozpoznawalność na arenie międzynarodowej. Szerokie perspektywy nawiązania kontaktów biznesowych, prezentacja oferty produktów czy zbadanie oczekiwań klientów z rynków eksportowych, to kluczowe informacje, które są punktem wyjścia do ekspansji i umocnienia pozycji rodzimych producentów.

#FunduszePromocji #PolskaIzbaMleka                             

 

oprac, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

Wczoraj o godzinie 9.00 odbyła się rozprawa w Sądzie Okręgowym w Szczecinie. Rol...

Ukrińskie media rozpisują się o wywiadzie, jakiego udzieliła Monika Piątkowska, ...

W epoce cyfrowej, gdzie przechowywanie danych w chmurze staje się coraz bardziej...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę