Pracownicy i partnerzy Herbapolu-Lublin remontują Przedszkole

19 sierpnia 2022
Pracownicy i partnerzy Herbapolu-Lublin remontują Przedszkole

Firma „Herbapol-Lublin” S.A. od lat angażuje się w działania społeczne, których szczególnie istotnym elementem jest wsparcie społeczności lokalnych. Tym razem pracownicy lubelskiego zakładu w ramach wolontariatu podjęli się zadania przeprowadzenia remontu Przedszkola Integracyjnego w Świdniku. Herbapol sfinansował niezbędny sprzęt, a do udziału w akcji zaprosił także swoich partnerów technicznych.

Realizowany przez „Herbapol-Lublin” S.A. program społecznej odpowiedzialności jest niezwykle szeroki. W jego ramach, firma priorytetowo traktuje aktywne zaangażowanie się w ważne sprawy lokalne w tych rejonach, w których zlokalizowane są jej zakłady. – Czujemy się odpowiedzialni za środowisko, w którym funkcjonujemy, dlatego chcemy być dobrym sąsiadem i partnerem lokalnych społeczności – mówi Artur Bielak, członek Zarządu „Herbapol-Lublin” S.A. – Te działania realizujemy długookresowo, jak również podejmujemy konkretne akcje w odpowiedzi na bieżące potrzeby. A to wszystko zgodnie z hasłem jednego z filarów naszej strategii społecznej odpowiedzialności – „Pomaganie mamy w Naturze”.

„Herbapol-Lublin” S.A. skoordynował renowację świdnickiego Przedszkola Integracyjnego. Firma zakupiła niezbędny sprzęt, a także zaprosiła swoich pracowników do zaangażowania się w prace remontowe. Wolontariusze zrealizowali wszystkie prace przygotowawcze oraz malarskie. Do akcji dołączyli także partnerzy techniczni firmy Herbapol, którzy nieodpłatnie wykonali całościową renowację instalacji elektrycznej (firma „Asel-Instal”), a także przeprowadzili prace naprawcze ścian i sufitów oraz dostarczyli farby do malowania (firma „Alfa Lider”). – Zaangażowanie się naszych pracowników i partnerów w tę akcję pomocową daje nam prawdziwą satysfakcję – podkreśla Artur Bielak. – To również kolejny dowód na to, że wyznajemy wspólne wartości, a prospołeczna postawa jest ważna dla nas wszystkich. Z całą pewnością będziemy nadal realizować takie działania.

Akcja remontowa świdnickiego Przedszkola Integracyjnego będzie sfinalizowana przed rozpoczęciem roku szkolnego.

***
„Herbapol-Lublin” S.A. to lider polskiego rynku spożywczego z historią sięgającą 1949 roku. Od samego początku inspiruje się naturą i czerpie z jej bogactwa, oferując konsumentom produkty wysokiej jakości. Portfolio produktowe firmy obejmuje kategorie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, funkcjonalnych, herbat białych, zielonych, czerwonych i czarnych, produktów dżemowych, syropów do mleka i gotowych do picia napojów herbacianych oraz cukierków odświeżających. W portfolio produktowym marki znajdziemy m.in. Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha, Nasza, Polana. Herbapol-Lublin to świetny przykład połączenia tradycji z nowoczesnością. Marka niezmiennie cieszy się zaufaniem czterech pokoleń konsumentów.


POWIĄZANE

Niemal równocześnie, portale Onet i Wirtualna Polska poinformowały 3 październik...

Dobrostan zwierząt, zrównoważony rozwój i walka z ASF to główne tematy zjazdu Po...

Śmierć rodziców zawsze jest trudnym przeżyciem. Mimo wszystko jest to zdarzenie,...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę