A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Pracownicy i partnerzy Herbapolu-Lublin remontują Przedszkole

19 sierpnia 2022
Pracownicy i partnerzy Herbapolu-Lublin remontują Przedszkole

Firma „Herbapol-Lublin” S.A. od lat angażuje się w działania społeczne, których szczególnie istotnym elementem jest wsparcie społeczności lokalnych. Tym razem pracownicy lubelskiego zakładu w ramach wolontariatu podjęli się zadania przeprowadzenia remontu Przedszkola Integracyjnego w Świdniku. Herbapol sfinansował niezbędny sprzęt, a do udziału w akcji zaprosił także swoich partnerów technicznych.

Realizowany przez „Herbapol-Lublin” S.A. program społecznej odpowiedzialności jest niezwykle szeroki. W jego ramach, firma priorytetowo traktuje aktywne zaangażowanie się w ważne sprawy lokalne w tych rejonach, w których zlokalizowane są jej zakłady. – Czujemy się odpowiedzialni za środowisko, w którym funkcjonujemy, dlatego chcemy być dobrym sąsiadem i partnerem lokalnych społeczności – mówi Artur Bielak, członek Zarządu „Herbapol-Lublin” S.A. – Te działania realizujemy długookresowo, jak również podejmujemy konkretne akcje w odpowiedzi na bieżące potrzeby. A to wszystko zgodnie z hasłem jednego z filarów naszej strategii społecznej odpowiedzialności – „Pomaganie mamy w Naturze”.

„Herbapol-Lublin” S.A. skoordynował renowację świdnickiego Przedszkola Integracyjnego. Firma zakupiła niezbędny sprzęt, a także zaprosiła swoich pracowników do zaangażowania się w prace remontowe. Wolontariusze zrealizowali wszystkie prace przygotowawcze oraz malarskie. Do akcji dołączyli także partnerzy techniczni firmy Herbapol, którzy nieodpłatnie wykonali całościową renowację instalacji elektrycznej (firma „Asel-Instal”), a także przeprowadzili prace naprawcze ścian i sufitów oraz dostarczyli farby do malowania (firma „Alfa Lider”). – Zaangażowanie się naszych pracowników i partnerów w tę akcję pomocową daje nam prawdziwą satysfakcję – podkreśla Artur Bielak. – To również kolejny dowód na to, że wyznajemy wspólne wartości, a prospołeczna postawa jest ważna dla nas wszystkich. Z całą pewnością będziemy nadal realizować takie działania.

Akcja remontowa świdnickiego Przedszkola Integracyjnego będzie sfinalizowana przed rozpoczęciem roku szkolnego.

***
„Herbapol-Lublin” S.A. to lider polskiego rynku spożywczego z historią sięgającą 1949 roku. Od samego początku inspiruje się naturą i czerpie z jej bogactwa, oferując konsumentom produkty wysokiej jakości. Portfolio produktowe firmy obejmuje kategorie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, funkcjonalnych, herbat białych, zielonych, czerwonych i czarnych, produktów dżemowych, syropów do mleka i gotowych do picia napojów herbacianych oraz cukierków odświeżających. W portfolio produktowym marki znajdziemy m.in. Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha, Nasza, Polana. Herbapol-Lublin to świetny przykład połączenia tradycji z nowoczesnością. Marka niezmiennie cieszy się zaufaniem czterech pokoleń konsumentów.


POWIĄZANE

Odpuśćmy już z tym rodzicielstwem na pełen etat. Napisać, że rodzicielstwo to ci...

Stanowisko Suwerennej Polski dotyczące przedłużenia do czerwca 2024 roku zakazu ...

Rolnicy, osoby z niepełnosprawnościami oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny muszą...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę