Komercyjne sprzęty ogrodowe w gospodarstwie

22 czerwca 2022
Komercyjne sprzęty ogrodowe w gospodarstwie
Mężczyzna koszący trawnik przy pomocy Ridera Husqvarna

Praca w gospodarstwie rolnym wymaga stosowania profesjonalnych maszyn, które są wydajne, niezawodne i zapewniają komfort użytkowania. Wymagania te spełniają sprzęty ogrodnicze Husqvarna. Ridery, traktorki ogrodowe czy roboty koszące przydadzą się w każdym gospodarstwie, znacznie ułatwiając codzienne obowiązki.

Czy potrzebujesz wyłącznie profesjonalnych sprzętów?

Profesjonalne maszyny są kluczowe dla wydajnej pracy w rozległych terenach zieleni. Zostały bowiem zaprojektowane z myślą o niezawodnym działaniu nawet przy intensywnej eksploatacji. Do ich budowy używane są wysokiej jakości komponenty i podzespoły, które gwarantują wysoką wydajność i wytrzymałość. Przy tym profesjonalne sprzęty wyróżniają się łatwością obsługi i serwisowania oraz komfortem użytkowania.

Nie wszystkie zadania w gospodarstwie wymagają stosowania wyłącznie maszyn do użytku profesjonalnego. Do pielęgnacji terenu wokół gospodarstwa znakomicie sprawdzają się komercyjne sprzęty Husqvarna. Spełniają one jednak oczekiwania wymagających użytkowników. Znakiem rozpoznawczym marki jest bowiem wysoka jakość. Dlatego nawet maszyny do użytku przydomowego Husqvarna poradzą sobie z wyzwaniem, jakim jest praca w gospodarstwie rolnym.

Komercyjne sprzęty ogrodowe Husqvarna – idealne do gospodarstwa

Marka Husqvarna dba, aby urządzenia dedykowane do pracy w ogrodzie gwarantowały nie tylko doskonałe efekty, ale także pracowały niezawodnie przez wiele lat. Wybierając Ridery, traktorki ogrodowe czy roboty koszące z oferty komercyjnej, można być pewnym, że sprawdzą się także w gospodarstwie rolnym. Są niezawodne, wytrzymałe i bez problemu radzą sobie z pielęgnacją rozległych terenów. Ich atutem jest wysoka ergonomia, łatwość obsługi i niska awaryjność. Sprzęty ogrodnicze Husqvarna to doskonała inwestycja, która wymaga mniejszych nakładów finansowych w porównaniu do urządzeń profesjonalnych. Jednak tak samo ułatwiają pracę.

Ridery – zwrotne, precyzyjne i funkcjonalne

Do pielęgnacji rozległych terenów wokół domu i gospodarstwa rekomendowane są Ridery Husqvarna. Sprawdzają się zwłaszcza do koszenia trawników powyżej 1500 m². Ridery wyróżnia zamontowany z przodu zespół tnący. Dzięki temu docierają nawet w trudno dostępne miejsca – precyzyjnie koszą w wąskich przestrzeniach i na zróżnicowanym terenie. Kolejna zaleta to wiele opcji koszenia – wyrzut tylny (np. do wyższej trawy), BioClip® (funkcja mulczowania), zbieranie skoszonej trawy.

Rider ogrodowy do prac porządkowych

Dowiedz się więcej: Na co zwrócić uwagę przy zakupie Ridera?

Ridery Husqvarna są niezwykle zwrotne i cechują się łatwością manewrowania. Modele z napędem na wszystkie koła mogą być użytkowane nawet na śliskich i pochyłych terenach. Co więcej, Ridery to doskonałe urządzenia do pracy przez cały rok. Husqvarna oferuje bowiem szeroki wybór osprzętu – m.in. pługi śnieżne, przyczepy, szczotki, rozsiewacz, brony, aeratory i wiele innych przystawek. Ridery nie tylko perfekcyjnie koszą trawę i są wielofunkcyjne, ale także dają przyjemność z jazdy.

Traktorki ogrodowe – pomocne w gospodarstwie przez cały rok

Oczywiście żadne gospodarstwo nie może obyć się bez ciągników rolniczych, ale pomocne są także ich mniejsze wersje, czyli traktorki ogrodowe Husqvarna. Ich głównym zadaniem jest jednak koszenie dużych trawników. Niemniej te maszyny mają szeroki zakres zastosowania, a dzięki kompaktowym rozmiarom wjadą wszędzie.

Traktory ogrodowe Husqvarna do doskonały wybór do pielęgnacji rozległych terenów. Oferują 3 opcje koszenia – zbieranie, mulczowanie (BioClip®) lub wyrzucanie. Obsługuje się je za pomocą pedałów, co przekłada się na wygodę i bezpieczeństwo. Ich atutem jest także wyjątkowa technologia sterowania – łatwe koszenie wokół różnych przeszkód oznacza mniej nieskoszonych miejsc i lepsze efekty.

Co ważne, łatwe w obsłudze traktorki Husqvarna można użytkować przez cały rok do różnych zadań. Dzięki bogatej gamie akcesoriów dodatkowych służą, np. do transportu, odśnieżania, rozsiewania nawozu, zamiatania, bronowania, wałowania i wielu innych zastosowań.
Czytaj także: Co warto wiedzieć o traktorach ogrodowych Husqvarna?

Roboty koszące – oszczędzaj cenny czas!

Wiadomo, że w gospodarstwie rolnym pracy zawsze jest dużo. Dlatego warto zainstalować w ogrodzie kosiarkę automatyczną. Inteligentne roboty Automower® od Husqvarna to więcej wolnego czasu, który można poświęcić na obowiązki lub odpoczynek.

Roboty koszące Husqvarna przeznaczone są do pielęgnacji wszystkich trawników do 5000 m² (lub większych w zależności od liczby robotów), bez względu na ukształtowanie (wybrane modele koszą na wzniesieniach o nachyleniu do 70%) czy stopień skomplikowania (radzą sobie z przeszkodami i wąskimi przejściami). Te inteligentne maszyny każdego dnia, niezależnie od pogody czy pory ścinają niewielki przyrost trawy, a pozostawione ścinki zamieniają się w nawóz. W efekcie trawnik jest nie tylko zawsze równo skoszony, ale także staje się gęsty, zielony i miękki.

   Robot koszący Husqvarna 

Warto podkreślić, że roboty Automower® wyposażone są w najnowocześniejsze technologie. Przykładowo, same dostosowują czas koszenia do tempa wzrostu trawnika i mogą być obsługiwane za pomocą aplikacji. Przy tym wyróżniają się imponująco cichą pracą i wysokim poziomem bezpieczeństwa.
Podsumowując, sprzęty do pielęgnacji ogrodu od Husqvarna są sprawdzonymi pomocnikami do pracy w każdym gospodarstwie. Dzięki nim wiele czynności można wykonać szybciej i łatwiej.


POWIĄZANE

Stanowisko Związku Polskich Przetwórców Mleka w sprawie potencjalnych ograniczeń...

Kolejny wakacyjny tydzień 2022 roku przyniósł wyraźną korektę cen paliw na polsk...

W ostatnich latach i miesiącach sytuacja geopolityczna oraz rynkowa sprawiła, że...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę