Adama_poleposition_15.03_30.04

Projekt w ramach SIR „Rolnictwo ekologiczne – lepsza strona dolnośląskiego rolnictwa”. Szkolenie on-line

27 listopada 2020
Projekt w ramach SIR „Rolnictwo ekologiczne – lepsza strona dolnośląskiego rolnictwa”. Szkolenie on-line

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zaprasza 10 grudnia o godz. 10.00 na szkolenie w ramach operacji „Rolnictwo ekologiczne – lepsza strona dolnośląskiego rolnictwa”.

Podczas szkolenia odpowiemy na pytanie czy uprawa kukurydzy i soi w rolnictwie ekologicznym jest możliwa. Przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące kontroli i certyfikacji w rolnictwie ekologicznym, a także dokumentowanie działań w stronę krótszych łańcuchów dostaw w gospodarstwie rolnym z przetwórnią. Do udziału w przedsięwzięciu zostali zaproszeni dr hab. prof. UWM Józef Tyburski i dr inż. Urszula Sołtysiak.

W związku z wysokim zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19, szkolenie odbędzie się w formie on-line. Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie udziału elektronicznie http://www.dodr.pl/II/4a/2/zgloszenie.php?nr=475&xm=12&powiat=401.

Projekt opracowany przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich (SIR) dla województwa dolnośląskiego.

 

dodr.pl


POWIĄZANE

Od tego roku rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i ob...

Reprezentanci z Krajowej Rady Izb Rolniczych, Węgierskiej Izby Rolniczej, Słowac...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę