Projekt w ramach SIR „Rolnictwo ekologiczne – lepsza strona dolnośląskiego rolnictwa”. Szkolenie on-line

27 listopada 2020
Projekt w ramach SIR „Rolnictwo ekologiczne – lepsza strona dolnośląskiego rolnictwa”. Szkolenie on-line

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zaprasza 10 grudnia o godz. 10.00 na szkolenie w ramach operacji „Rolnictwo ekologiczne – lepsza strona dolnośląskiego rolnictwa”.

Podczas szkolenia odpowiemy na pytanie czy uprawa kukurydzy i soi w rolnictwie ekologicznym jest możliwa. Przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące kontroli i certyfikacji w rolnictwie ekologicznym, a także dokumentowanie działań w stronę krótszych łańcuchów dostaw w gospodarstwie rolnym z przetwórnią. Do udziału w przedsięwzięciu zostali zaproszeni dr hab. prof. UWM Józef Tyburski i dr inż. Urszula Sołtysiak.

W związku z wysokim zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19, szkolenie odbędzie się w formie on-line. Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie udziału elektronicznie http://www.dodr.pl/II/4a/2/zgloszenie.php?nr=475&xm=12&powiat=401.

Projekt opracowany przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich (SIR) dla województwa dolnośląskiego.

 

dodr.pl


POWIĄZANE

Dlaczego powinniśmy zainteresować się globalnym Południem? ● Około 768 milionów ...

Ubezpieczyciele notują rekordową liczbę szkód spowodowanych zjawiskami pogodowym...

Aż 40 proc. Polaków deklaruje ograniczenie spożycia mięsa. Prawie połowa Europej...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę