Przełomowe zmiany w sieci dealerów renomowanych marek

27 listopada 2020
Przełomowe zmiany w sieci dealerów renomowanych marek

CLAAS Polska informuje, że z dniem 31 grudnia 2020 r. kończy współpracę z firmą AGRO-SERWIS DS. Od 1 stycznia 2021 r. pełną ofertę maszyn, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, rozwiązań rolnictwa precyzyjnego marki CLAAS oraz obsługę serwisową będzie zapewniać firma CONTRACTUS AGRO z Białegostoku.

 

Firma CLAAS jest marką, która ma bardzo bogatą ofertę: od kombajnów zbożowych, ciągników, sieczkarni samojezdnych, poprzez prasy zwijające, przyczepy wielozadaniowe, maszyny zielonkowe, ładowarki kołowe oraz teleskopowe, aż po rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Wszystkie te maszyny są odpowiednie zarówno dla gospodarstw zajmujących się hodowlą zwierząt, jak i dla tych, które skupiają się na produkcji roślinnej. Jesteśmy przekonani, że jako dealer marki CLAAS w Polsce zapewnimy swoim klientom ogromny wybór maszyn i rozwiązań klasy premium mówi Sławomir Koc, prezes firmy CONTRACTUS AGRO.

 

Maszyny CLAAS od wielu lat są w Polsce niezwykle cenione za najwyższej klasy jakość i wydajność. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się szczególnie: kombajny zbożowe, sieczkarnie, prasy zwijające, przyczepy wielozadaniowe i ciągniki rolnicze. Według najnowszych danych rejestracji nowych ciągników w Polsce marka CLAAS zajmuje trzecie miejsce w segmencie ciągników powyżej 180 KM. Podczas ostatniej edycji Niezależnego Badania Opinii Rolników przeprowadzonego przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu rolnicy w kategorii Bezpieczeństwo i Ergonomia najwyżej ze wszystkich marek ocenili ciągnik CLAAS, który zajął jednocześnie drugie miejsce w ogólnej ocenie.

 

CONTRACTUS AGRO swoją działalność skupiać będzie na terenie województwa podlaskiego i wschodniej części województwa mazowieckiego. Dostępnych będzie aż siedem punktów sprzedaży, planowane są również kolejne.

Rozwój sieci wielu oddziałów naszej firmy jest kluczowy z punktu widzenia nie tylko sprzedaży maszyn, ale przede wszystkim obsługi serwisowej i oferty części. Oferując zaawansowane maszyny oraz innowacyjne rozwiązania rolnictwa precyzyjnego CLAAS, trzeba zapewniać szybkie i skuteczne wsparcie dla klienta. Jest to szczególnie ważne obecnie ze względu na bardzo krótkie okna pogodowe, w których prace polowe muszą być wykonane wydajnymi maszynami, bez niepotrzebnych przerw w pracypodkreśla Sławomir Koc.

 

Nowy dealer CLAAS może skorzystać z wielu rozwiązań i narzędzi wspierających sprzedaż. Na szczególną uwagę zasługuje fabryczne finansowanie CLAAS Financial Services, w tym również wynajem maszyn, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Dodatkowo warto podkreślić, że CLAAS Polska posiada w Kutnie Centrum Maszyn Używanych, które ułatwia dealerowi odkup maszyn używanych od klienta i jednocześnie zapewnia bogatą ofertę sprawdzonych maszyn używanych z Polski oraz zagranicy.

 

Kontakt do nowego dealera CONTRACTUS AGRO oraz szczegóły współpracy zostaną przekazane klientom w najbliższych tygodniach. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: contractus@claas.com.

 

infowire.pl


POWIĄZANE

W odpowiedzi na wzrost stóp procentowych oraz problemy związane z bieżącym finan...

W trybie ciągłym – od 3 stycznia do 30 grudnia 2022 r. do dyspozycji rolników są...

Po raz dwudziesty, po dwuletniej przerwie wymuszonej pandemią, w Muzeum Rolnictw...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę