Pure Farming 2018 oczami graczy

9 marca 2018
Pure Farming 2018 oczami graczy
Wydawnictwo Techland i studio Ice Flames ogłaszają, że konsolowe wersje Pure Farming 2018 na PlayStation 4 oraz Xbox One zostały zatwierdzone przez Sony i Microsoft. Gra dostępna będzie na konsolach i PC od 13 marca.

W Pure Farming 2018 gracze dostaną pod swe skrzydła flotę licencjonowanych i wiernie przeniesionych do gry maszyn takich marek jak McCormick, Zetor, Landini czy Mitsubishi. Obok tradycyjnych maszyn, takich jak ciągniki, w grze znalazły się również bardziej egzotyczne i związane z unikalnymi uprawami - takie jak kombajny do oliwek czy kawy.
____________________
Wsparcie społeczności
Pure Farming 2018 to owoc intensywnych prac podczas których deweloper uważnie słuchał społeczności. Jej członkowie odwiedzili studio i przed premierą przetestowali grę.

Gracze pomogli nam wydatnie podczas ostatnich szlifów gry. Wsparcie społeczności śledzącej powstawanie Pure Farming 2018 było nieocenione. Staraliśmy się wziąć pod uwagę większość próśb i poprawek. Zaangażowanie aktywnej i rosnącej społeczności bardzo nas cieszyło i jesteśmy zadowoleni z rezultatów jakie dzięki niej osiągnęliśmy. Studio Ice Flames będzie wspierać i rozwijać grę w ciągu najbliższych miesięcy

- mówi producent Pure Farming 2018, Łukasz Abramczuk.

PF18_infographic_PL.png
Niezależnie od tego, czy zbierasz plony, hodujesz zwierzęta czy produkujesz zieloną energię, Pure Farming 2018 pozwala ci na podróże pomiędzy Europą, Azją i obiema Amerykami. Globalne gospodarstwo to uprawy powiązane z regionami takie jak konopie, kawa czy wiśnie. Trzy różniące się założeniami tryby rozgrywki oferują rozrywkę dla każdego - weteranów symulatorów i tych rozpoczynających przygodę z gatunkiem.

Śledź informacje o Pure Farming 2018: Facebook, Twitter i oficjalnej stronie gry.


Biuro prasowe Techland


POWIĄZANE

5. grudnia obchodzimy Światowy Dzień Gleby. "To ważna inicjatywa, która ma zwróc...

Organizacja XXIX Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, była tematem środowego s...

W ramach unijnego Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” wykorzystano całą kwo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę