Rekord Polski dla Lenki Mazur chorej na SMA

3 grudnia 2020
Rekord Polski dla Lenki Mazur chorej na SMA
Newseria Lifestyle

Już od 1 grudnia 2020 roku, przez miesiąc będziemy ustanawiać Rekord Polski dla Lenki Mazur chorej na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Rekord Polski będzie polegał na wysłaniu dziewczynce największej liczby e-kartek z życzeniami w ciągu 1 miesiąca. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto wyśle do Lenki Mazur e-kartkę z życzeniami w okresie od 1 do 31 grudnia 2020 roku. Kartki należy przesyłać na adres e-mail: rekord.lenki@gmail.com. 

Do rekordu będą liczyły się tylko e-kartki zawierające grafikę i tekst z życzeniami. Mogą być świąteczne lub z innej okazji, bo każda okazja jest dobra, aby pomóc. Wysłanie e-kartki nic nie kosztuje, dlatego rodzice dziewczynki proszą o wpłatę chociaż 5 zł zaoszczędzonych na kartce i znaczku na skarbonkę siepomaga.pl/lenka z dopiskiem „rekord”. Niech to będzie dla niej świąteczny prezent i wygrany los w życiowej loterii. A może i tu uda się pobić rekord wpłat ? 

Pomysłodawcami całej akcji są rodzice Lenki, którzy obiecali sobie i swojej córeczce, że poruszą niebo i ziemię, żeby zdobyć dla niej najdroższy lek świata – Zolgensma. Taka terapia genowa kosztuje aż 9,5 miliona złotych, dlatego rodzina codziennie szuka nowych pomysłów, żeby dotrzeć z prośbą o pomoc do milionów ludzi dobrej woli. I tak właśnie zrodził się pomysł na ustanawianie Rekordu Polski w liczbie e-kartek otrzymanych mailem. Wszyscy liczymy na to, że ustanowienie Rekordu Polski zapewni Lence rozpoznawalność w całym kraju oraz, że otworzą się przed nią serca wszystkich Polaków i szybciej zdobędziemy pieniądze na niezbędny lek.

Więcej informacjihttps://biurorekordow.pl/event/rekord-polski-dla-lenki-mazur/

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Odpowiadając na wniosek przyjęty na VI Posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych ...

Komisja Europejska od 18 stycznia do 12 kwietnia 2021 r. prowadzi konsultacje pu...

Sekretarz stanu Ryszard Bartosik uczestniczył dziś w polsko-niderlandzkim spotka...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę