Rekord Polski dla Lenki Mazur chorej na SMA

3 grudnia 2020
Rekord Polski dla Lenki Mazur chorej na SMA
Newseria Lifestyle

Już od 1 grudnia 2020 roku, przez miesiąc będziemy ustanawiać Rekord Polski dla Lenki Mazur chorej na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Rekord Polski będzie polegał na wysłaniu dziewczynce największej liczby e-kartek z życzeniami w ciągu 1 miesiąca. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto wyśle do Lenki Mazur e-kartkę z życzeniami w okresie od 1 do 31 grudnia 2020 roku. Kartki należy przesyłać na adres e-mail: rekord.lenki@gmail.com. 

Do rekordu będą liczyły się tylko e-kartki zawierające grafikę i tekst z życzeniami. Mogą być świąteczne lub z innej okazji, bo każda okazja jest dobra, aby pomóc. Wysłanie e-kartki nic nie kosztuje, dlatego rodzice dziewczynki proszą o wpłatę chociaż 5 zł zaoszczędzonych na kartce i znaczku na skarbonkę siepomaga.pl/lenka z dopiskiem „rekord”. Niech to będzie dla niej świąteczny prezent i wygrany los w życiowej loterii. A może i tu uda się pobić rekord wpłat ? 

Pomysłodawcami całej akcji są rodzice Lenki, którzy obiecali sobie i swojej córeczce, że poruszą niebo i ziemię, żeby zdobyć dla niej najdroższy lek świata – Zolgensma. Taka terapia genowa kosztuje aż 9,5 miliona złotych, dlatego rodzina codziennie szuka nowych pomysłów, żeby dotrzeć z prośbą o pomoc do milionów ludzi dobrej woli. I tak właśnie zrodził się pomysł na ustanawianie Rekordu Polski w liczbie e-kartek otrzymanych mailem. Wszyscy liczymy na to, że ustanowienie Rekordu Polski zapewni Lence rozpoznawalność w całym kraju oraz, że otworzą się przed nią serca wszystkich Polaków i szybciej zdobędziemy pieniądze na niezbędny lek.

Więcej informacjihttps://biurorekordow.pl/event/rekord-polski-dla-lenki-mazur/

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

2 lipca br. wchodzi w życie rozporządzenie Rady Ministrów o pomocy finansowej dl...

Obecnie istnieje wiele sposobów na poprawę wydajności upraw i zwiększenie plonów...

Należy powiedzieć to głośno i wyraźnie – zaszycie alkoholowe nie jest cudownym l...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę