BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Robert Lewandowski z Bio-Lider partnerem strategicznym IV EFR

5 lipca 2022
Robert Lewandowski z Bio-Lider partnerem strategicznym IV EFR

Jednym z Partnerów Strategicznych IV Europejskiego Forum Rolniczego które odbyło się w zeszłym tygodniu była biotechnologiczna firma Bio-Lider, w którą w 2021 roku zaiwestował Robert Lewandowski, stając się jest współwłaścicielem.

Sam Robert Lewandowski wystąpił w specjalnie przygotowanym spocie promującym najnowocześniejsze rozwiązania biotechnologiczne swojej firmy, w którym stwierdził m.innymi:...
„Biotechnologia to nauka, której idea jest mi bliska: to nowoczesne rozwiązania służące społeczeństwu, przyrodzie i całej planecie. Po zapoznaniu się z pomysłem moich wspólników, dostrzegłem w nim ogromny potencjał, również inwestycyjny. Spotkanie z Jarkiem i Patrykiem utwierdziło mnie w tym przekonaniu. Przedstawili mi oni konkretne rozwiązania, które bardzo mi się spodobały i w pełni spełniają moje oczekiwania pod względem biznesowym. Postanowiłem wesprzeć projekt finansowo i pomóc Bio Liderowi rozwinąć skrzydła zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Bo wiem, że biotechnologia to przyszłość.”

a na zakończenie Lewadowski dodał:

"po roku działalności firmy mogę powiedzieć, że inwestycja w agrobiotechnologię była słuszna"

Bio-Lider to spółka biotechnologiczna, w którą zainwestował Robert Lewandowski oraz Jarosław Peczka – właściciel BIO-GEN. Bio-Lider powstał jako podmiot siostrzany BIO-GEN, wiodącego producenta biopreparatów mikrobiologicznych przeznaczonych dla rolnictwa.

Produkty oferowane przez Bio-Lider idealnie wpisują się w założenia Europejskiego Zielonego Ładu, a także z powodzeniem mogą być stosowane w nawożeniu jak i wspomagająco w ochronie roślin, co ma szczególne znaczenie w dobie wojny w Ukrainie i jej wszystkich konsekwencji dla światowego rolnictwa- czytamy na stronie internetowej Europejskiego Forum Rolniczego, którego głownym organizatorem jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Pozostałymi Partnerami Strategicznym tego niezwykle udanego IV Europejskiego Forum Rolniczego byli:

GRUPA POLMLEK, GRUPA AZOTY, KOWR

Partnerzy Główni: AGRO-UBEZPIECZENIA,  BRONISZE

Pozostali Partnerzy to: KWS, Krajowa Grupa Spożywcza, 365FarmNet, SHiUZ Bydgoszcz

Europejskie Forum Rolnicze organizowane jest przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion.


POWIĄZANE

W przyszłym roku nadal będą funkcjonować państwowe programy wsparcia dla produce...

1 grudnia Bułgaria zniosła zakaz importu z Ukrainy czterech płodów rolnych (psze...

Zgodnie z przewidywaniami, paliwa na stacjach tanieją, ale dynamika obniżek w os...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę