Robert Lewandowski z Bio-Lider partnerem strategicznym IV EFR

5 lipca 2022
Robert Lewandowski z Bio-Lider partnerem strategicznym IV EFR

Jednym z Partnerów Strategicznych IV Europejskiego Forum Rolniczego które odbyło się w zeszłym tygodniu była biotechnologiczna firma Bio-Lider, w którą w 2021 roku zaiwestował Robert Lewandowski, stając się jest współwłaścicielem.

Sam Robert Lewandowski wystąpił w specjalnie przygotowanym spocie promującym najnowocześniejsze rozwiązania biotechnologiczne swojej firmy, w którym stwierdził m.innymi:...
„Biotechnologia to nauka, której idea jest mi bliska: to nowoczesne rozwiązania służące społeczeństwu, przyrodzie i całej planecie. Po zapoznaniu się z pomysłem moich wspólników, dostrzegłem w nim ogromny potencjał, również inwestycyjny. Spotkanie z Jarkiem i Patrykiem utwierdziło mnie w tym przekonaniu. Przedstawili mi oni konkretne rozwiązania, które bardzo mi się spodobały i w pełni spełniają moje oczekiwania pod względem biznesowym. Postanowiłem wesprzeć projekt finansowo i pomóc Bio Liderowi rozwinąć skrzydła zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Bo wiem, że biotechnologia to przyszłość.”

a na zakończenie Lewadowski dodał:

"po roku działalności firmy mogę powiedzieć, że inwestycja w agrobiotechnologię była słuszna"

Bio-Lider to spółka biotechnologiczna, w którą zainwestował Robert Lewandowski oraz Jarosław Peczka – właściciel BIO-GEN. Bio-Lider powstał jako podmiot siostrzany BIO-GEN, wiodącego producenta biopreparatów mikrobiologicznych przeznaczonych dla rolnictwa.

Produkty oferowane przez Bio-Lider idealnie wpisują się w założenia Europejskiego Zielonego Ładu, a także z powodzeniem mogą być stosowane w nawożeniu jak i wspomagająco w ochronie roślin, co ma szczególne znaczenie w dobie wojny w Ukrainie i jej wszystkich konsekwencji dla światowego rolnictwa- czytamy na stronie internetowej Europejskiego Forum Rolniczego, którego głownym organizatorem jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Pozostałymi Partnerami Strategicznym tego niezwykle udanego IV Europejskiego Forum Rolniczego byli:

GRUPA POLMLEK, GRUPA AZOTY, KOWR

Partnerzy Główni: AGRO-UBEZPIECZENIA,  BRONISZE

Pozostali Partnerzy to: KWS, Krajowa Grupa Spożywcza, 365FarmNet, SHiUZ Bydgoszcz

Europejskie Forum Rolnicze organizowane jest przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion.


POWIĄZANE

Letnie warzywa dyniowate, czyli ciekawe pomysły na ogórki, kabaczki, cukinię.Naj...

Jak hakerów powstrzymać? Boom na kryptowaluty nie umknął uwadze hakerów. Spektak...

Doskonalenie zawodowe przez całe życie wydaje się być dziś jedynym kierunkiem dl...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę