dnikukurydzy_210818

Rolimpex S.A. w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017

7 lutego 2018
Rolimpex S.A. w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017

Firma Rolimpex S.A – największa polska firma sektora nasiennego, po raz pierwszy w historii swojej działalności, znalazła się w rankingu „Gazele Biznesu”. W plebiscycie wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Tegoroczna edycja wydarzenia była już 18.

 

Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, sporządzane co roku przez „Puls Biznesu”. Projekt realizowany jest od 2000 roku, a jego celem jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. W tegorocznym zestawieniu firm o największym potencjale, znalazło się także przedsiębiorstwo ROLIMPEX S.A.

 

- Znalezienie się w tym rankingu to dla nas szczególne wyróżnienie. Przez ponad 10 lat istnienia naszej grupy nasiennej staramy się spełniać oczekiwania i zaspokajać potrzeby naszych Klientów poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów i wszelkich porad związanych z naszą działalnością. Znalezienie się na liście „Gazeli Biznesu” z pewnością będzie miało wpływ na dalszy rozwój naszej firmy, a także kontakty z obecnymi i przyszłymi kontrahentami – mówi Kazimierz Boniecki, prezes firmy Rolimpex S.A.

 

W corocznej odsłonie rankingu analitycy i eksperci badają wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2014, 2015 i 2016. O tytuł „Gazeli Biznesu 2017” mogły ubiegać się firmy, które spełniły wszystkie ściśle określone kryteria, w tym: rozpoczęły działalność przed rokiem 2014 i prowadziły ją nieprzerwanie do 2017 roku, w roku bazowym 2014 ich przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych, w latach 2014-2016 z roku na rok odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty. Dodatkowo firmy musiały umożliwić analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

 

 

Rolimpex S.A. jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości materiału siewnego, nawozów oraz innych środków do produkcji rolnej. Zajmuje się produkcją w sektorze zbóż, traw, a także rzepaku i innych nasion dla potrzeb zakładów przetwórstwa rolno-spożywczego (wytwórni pasz, zakładów tłuszczowych, słodowni, młynów, itp.).

 

Więcej o firmie Rolimpex S.A: http://www.rolimpexsa.pl/

 

Więcej o plebiscycie: https://www.pb.pl/gazele/o-rankingu/Biuro prasowe Rolimpex S.A.


POWIĄZANE

Mniejsze obciążenia podatkowe dla rolników tworzących spółdzielnie zapewni ustaw...

Komisja Europejska poinformowała w czwartek, że wkrótce wypłaci z Funduszu Solid...

„Polska bez smogu” to temat panelu dyskusyjnego podczas 8. Europejskiego Kongres...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę