aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Rolimpex S.A. w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017

7 lutego 2018
Rolimpex S.A. w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017

Firma Rolimpex S.A – największa polska firma sektora nasiennego, po raz pierwszy w historii swojej działalności, znalazła się w rankingu „Gazele Biznesu”. W plebiscycie wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Tegoroczna edycja wydarzenia była już 18.

 

Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, sporządzane co roku przez „Puls Biznesu”. Projekt realizowany jest od 2000 roku, a jego celem jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. W tegorocznym zestawieniu firm o największym potencjale, znalazło się także przedsiębiorstwo ROLIMPEX S.A.

 

- Znalezienie się w tym rankingu to dla nas szczególne wyróżnienie. Przez ponad 10 lat istnienia naszej grupy nasiennej staramy się spełniać oczekiwania i zaspokajać potrzeby naszych Klientów poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów i wszelkich porad związanych z naszą działalnością. Znalezienie się na liście „Gazeli Biznesu” z pewnością będzie miało wpływ na dalszy rozwój naszej firmy, a także kontakty z obecnymi i przyszłymi kontrahentami – mówi Kazimierz Boniecki, prezes firmy Rolimpex S.A.

 

W corocznej odsłonie rankingu analitycy i eksperci badają wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2014, 2015 i 2016. O tytuł „Gazeli Biznesu 2017” mogły ubiegać się firmy, które spełniły wszystkie ściśle określone kryteria, w tym: rozpoczęły działalność przed rokiem 2014 i prowadziły ją nieprzerwanie do 2017 roku, w roku bazowym 2014 ich przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych, w latach 2014-2016 z roku na rok odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty. Dodatkowo firmy musiały umożliwić analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

 

 

Rolimpex S.A. jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości materiału siewnego, nawozów oraz innych środków do produkcji rolnej. Zajmuje się produkcją w sektorze zbóż, traw, a także rzepaku i innych nasion dla potrzeb zakładów przetwórstwa rolno-spożywczego (wytwórni pasz, zakładów tłuszczowych, słodowni, młynów, itp.).

 

Więcej o firmie Rolimpex S.A: http://www.rolimpexsa.pl/

 

Więcej o plebiscycie: https://www.pb.pl/gazele/o-rankingu/Biuro prasowe Rolimpex S.A.


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę