Ptak_Waw_CTR_2024
Zielony Ład_podpisy

Runmageddon to wyzwanie nie tylko dla dorosłych!

30 lipca 2019
Runmageddon to wyzwanie nie tylko dla dorosłych!

Basen, rowerowe przejażdżki czy sporty drużynowe to za mało dla poszukującej wrażeń młodzieży?  W takim razie Runmageddon to idealne rozwiązanie! Do końca sezonu 2019 pozostało jeszcze siedem eventów, na których młodzi sportowcy w wieku od 12-15 lat mogą pokazać swoje możliwości i powalczyć na ekstremalnych trasach najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. 

Szczecin, Warszawa, Wrocław to tylko część lokalizacji, w których Juniorzy przebiegną dwukilometrowe trasy, naszpikowane aż 15 przeszkodami. Każda z nich będzie miała swój specyficzny klimat. W zależności od miasta, w którym odbędzie się Runmageddon trasy będą błotne, wodne, piaskowe czy… węglowe!  Sprawność fizyczna juniorów zostanie sprawdzona między innymi przez zasieki, zjeżdżalnie, ścianki oraz dywany z opon. Dodatkową atrakcję stanowi rozgrzewka oraz start z trasy dla dorosłych.

Runmageddon to jedyna okazja, by pobrudzić ubrania bez żadnych konsekwencji! Każdy start przynosi mnóstwo pozytywnych emocji, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń. W pakietach startowych juniorzy znajdą pamiątkowego buffa, którego z dumą mogą nosić, a na mecie czeka na nich wieczna chwała i wyjątkowy medal. 

Zapisów na poszczególne eventy można dokonać poprzez stronę runmageddon.pl wybierając z zakładki imprezy odpowiednie wydarzenie. Ważne, by pamiętać, że w dniu odbioru pakietu startowego w biurze KIDS musi pojawić się sam startujący oraz jego opiekun prawny, w celu poprawnego wypełnienia oświadczeń.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Odpowiedź Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi  na wystąpienie Zarządu Krajowej ...

Komisja opublikowała piąte roczne sprawozdanie na temat praworządności, w którym...

Tegoroczne lato należy do Alpro. Marka z portfolio Danone zaplanowała szereg ang...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę