Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Ruszył XVI Ranking Spółdzielni Mleczarskich

21 czerwca 2023
Ruszył XVI Ranking Spółdzielni Mleczarskich

Już po raz szesnasty Polska Izba Mleka organizuje Ranking Spółdzielni Mleczarskich sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka, którego celem jest umożliwienie porównania własnych wyników na tle branży mleczarskiej oraz zachęcenie spółdzielni i firm mleczarskich do wprowadzenia i produkcji nowości w swojej ofercie produktowej, do wejścia na rynek zagraniczny.

21 września 2023, podczas uroczystej Gali Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, wręczone zostaną nagrody dla najlepszych firm z sektora mleczarskiego. Spółdzielnie i zakłady mleczarskie oceniane będą w wielu kategoriach, jak co roku wybierzemy m. in. liderów Małych, Średnich i Dużych spółdzielni. Ze względu na rosnące zainteresowanie kwestiami klimatycznymi i środowiskowymi wśród producentów i przetwórców mleka postanowiliśmy kontynuować kategorię ,,Przedsiębiorstwo zielonych rozwiązań’’. W tym roku kategorię tę rozszerzyliśmy o aspekt zrównoważoności produkcji i przetwórstwa mleka.  Będziemy także oceniać przedsiębiorstwa pod kątem prowadzonej  działalności badawczo-rozwojowej oraz Społecznej odpowiedzialności biznesu.

Z przyjemnością obserwujemy coraz większe grono Pań na stanowiskach kierowniczych, które nierzadko są autorkami sukcesu przedsiębiorstw. Chcąc wyróżnić ich zaangażowanie, po raz kolejny nagrodzimy „Kobietę Biznesu” sektora mleczarskiego.

Rola kobiet w agrobiznesie jest nie do przecenienia. Wiedza, zaangażowanie, doskonała organizacja i nierzadko świeże spojrzenie na biznes, czynią polską spółdzielczość mleczarską coraz bardziej otwartą, przyjazną i nowoczesną.

Aby wziąć udział w Rankingu należy przesłać wypełnioną ankietę pocztą elektroniczną na adres: izba@izbamleka.pl Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 lipca br. Udział w Rankingu jest bezpłatny. Dla ułatwienia pola do wypełnienia są aktywne.

Chcielibyśmy też poinformować, że indywidualne dane zawarte w ankietach nie zostaną podane do wiadomości publicznej, a jedynie posłużą do przygotowania zbiorczego zestawienia rankingowego.

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety, którą znajdą Państwo TUTAJ: 

 

.

 

red. ppr.pl; źródło: Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

Wczoraj tj 21.września 2023 roku w Nowym Jorku prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełen...

Jak poinformowało wczoraj biuroprasowe Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Min...

Rrobert Telus-Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył wczoraj w konferencj...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę