informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Rynek rosyjski jest bardzo wymagający

14 marca 2019
Rynek rosyjski jest bardzo wymagający

Cykoria S.A. w zeszłym roku obchodziła 25-lecie współpracy z rosyjskimi partnerami biznesowymi.  Jak na przestrzeni lat zmienił się klient zza wschodniej granicy?

– Z pewnością w dalszym ciągu jest tradycjonalistą i lubi znane sobie smaki, przypominając pod tym względem polskiego konsumenta, i podobnie jak on, stał się bardzo wymagający – mówi Jerzy Kurowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Cykoria S.A.

– Szczególnie było to widoczne na moskiewskich targach spożywczych PRODEXPO 2019, na których byliśmy obecni w lutym br. Największym powodzeniem i uznaniem cieszyły się najlepszej jakości tradycyjne mieszanki przypraw, przyprawy jednorodne, a także inne kulinarne dodatki tak charakterystyczne w rosyjskiej czy ukraińskiej kuchni.

W chwili obecnej export CYKORIA S.A. na rynek rosyjski stanowi 25 procent ogólnej sprzedaży i wykazuje tendencję wzrostową, mimo zawirowań na rynku i rosnącej konkurencji  rosyjskich producentów.

 

Biuro prasowe CYKORIA S.A.


POWIĄZANE

W związku z informacją resortu rolnictwa o tym, że w bieżącym roku nie zostały z...

Zarząd Dolnośląskiej Izby Rolniczej, realizując wniosek VIII Walnego Zgromadzeni...

Zarząd Dolnośląskiej Izby Rolniczej po rozpatrzeniu wniosku, który wpłynął do Ko...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę