aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Sertop - eksport

6 grudnia 2017
Sertop - eksport

Sertop Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż na rynku polskim i równocześnie na rynkach zagranicznych. Rynek krajowy jest już dość mocno nasycony produktami różnych producentów, niemniej jednak nasza pozycja na rynku i nasz udział w rynku są stabilne.

Rozwój sprzedaży eksportowej pozwala nam na ciągłe zwiększanie sprzedaży i rozwój. Aktualnie udział sprzedaży eksportowej w ogólnej ilości sprzedaży stanowi ponad 40%. Nasze produkty są chętnie kupowane w krajach europejskich, tam gdzie spożycie serów topionych od lat jest na wysokim poziomie; Czechy, Słowacja, Rumunia, kraje bałkańskie od kilku już lat stanowią dla nas poważny rynek zbytu.

Dostosowaliśmy naszą ofertę pod konkretne rynki i stale pracujemy nad utrzymaniem wysokiego poziomu naszej oferty dla naszych partnerów w tych krajach. Jednocześnie nie poprzestając na aktualnym poziomie skierowaliśmy nasze zainteresowanie na rynki Bliskiego Wschodu. Jest to bardzo rozwojowy rynek z dużym potencjałem. Społeczeństwa tej części świata bardzo chętnie kupują sery topione, spożycie tego rodzaju produktów jest na bardzo wysokim poziomie, dlatego postanowiliśmy znaleźć swoje miejsce na tym rynku.

Od lat nasze wyroby dostępne są w Izraelu, aktualnie rozpoczęliśmy dostawy na rynek iracki. Nie jest tajemnicą, że sytuacja polityczna i gospodarcza w tym rejonie świata jest wciąż bardzo niestabilna, jednak współpraca z naszym partnerem daje nam nadzieję, na ciągły rozwój.

Myślimy i pracujemy nad wprowadzeniem naszych wyrobów na inne rynki tego regionu, jak Iran, Katar itp. Aktualnie dynamika naszej sprzedaży eksportowej notuje satysfakcjonującą nas wartość. Mamy nadzieję, że ten trend będzie utrzymany w kolejnym roku.

 

Biuro prasowe Sertop Sp. z o.o. / Marek Maciejewski – Kierownik Działu Sprzedaży w Sertop


POWIĄZANE

Przywódcy państw członkowskich nie doszli wczoraj do porozumienia w sprawie obsa...

Jak wynika z danych przekazanych przez GIP PIP, w I kw. 2024 r. wpłynęło 255 ska...

Nvidia wyprzedza Apple i Microsoft pod względem kapitalizacji rynkowej, stając s...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę