Sertop - serek zamiast przyprawy?

16 grudnia 2020
Sertop - serek zamiast przyprawy?

O tym, iż o smaku danej potrawy decydują dodatki, wiemy wszyscy. Ale o tym, iż smak wielu potraw można „podkręcić” dodatkiem serka topionego, to już niewielu. Jednym z takich serków może być „smakowy” serek topiony z dodatkiem szczypiorku i cebulki, papryki, czosnku lub borowików, które podkreślą smak zup, sałat, zapiekanek i sosów.

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości składników i odpowiedniej technologii produkcji nasze serki nadają się do spożycia zarówno na zimno, jak i na gorąco, co zwiększa możliwości ich wykorzystania w kuchni - mówi Aneta Będkowska, Marketing Manager w Sertop Sp. z o.o. Co to oznacza? Że serek z dodatkiem borowików znakomicie podkreśli smak świątecznej zupy grzybowej, a z serka z dodatkiem szczypiorku i cebulki możemy przygotować aromatyczny sos do makaronu lub możemy serek z dodatkiem papryki dodać do domowego lecza lub pysznej szakszuki.

Sertop Sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów serków topionych w Polsce, w tym Złotego Ementalera, flagowego produktu będącego na rynku od ponad 50.lat. Spółka posiada 100 proc. kapitału polskiego.

 

Biuro prasowe Sertop


POWIĄZANE

Cukrownia w Chełmży obchodzi 140-lecie otwarcia. Jeden z dwóch zakładów należący...

Z danych statystycznych Organizacji Narodów Zjednoczonych wynika, że Unia Europe...

Jak dowiadujemy się z KOWR, do 16 września 2022 r. przedłużono termin prowadzeni...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę