Służewiec: Sześć zwycięstw dżokeja Szczepana Mazura!!!

19 sierpnia 2019
Służewiec: Sześć zwycięstw dżokeja Szczepana Mazura!!!

Główne gonitwy dorocznego Dnia Arabskiego, 35. Nagrodę Europy, rozgrywaną po raz ósmy w formule Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup, oraz Al Kalediah Poland Cup, wygrały francuskie konie własności Polska AKF: sześcioletni Salam Al Kahlediah i czteroletnia Anood Al Khalediah.

Na obu tych arabach zdecydowane zwycięstwa odniósł dżokej Szczepan Mazur, który w sumie w niedzielę wygrał aż sześć z jedenastu rozegranych gonitw!


Zwycięzcę 35. Nagrody Europy, która po raz ósmy była na Służewcu rozgrywana w formule Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup, udekorował na padoku ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce, Jego Ekscelencja dr Abdulrahim Alawadhi, w towarzystwie Pani Lary Sawaya, dyrektorki światowego festiwalu gonitw koni arabskich, odbywających się pod pod patronatem szejka Mansoura, wicepremiera ZEA, syna szejka Zayeda Bin Sultan Al Nahyana, twórcy i pierwszego prezydenta ZEA.
W niedzielę 19 sierpnia 2019 sześć zwycięstw odniósł Szczepan Mazur. Jest on obecnie liderem czempionatu jeźdźców – 32 wygrane. Za nim plasują się Aleksander Reznikov – 26 i Michal Abik – 23 zwycięstwa.

źródło: torsluzewiec.pl


POWIĄZANE

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o jakości handlowej arty...

- Festyn "Barwy lata, dary jesieni" i "Krajowe Dożynki Ekologiczne" w Przysieku ...

15 września 2019 r. w Spale odbyły się Dożynki Prezydenckie. W obchodach święta ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę