Agrolok_10818

Strefa Inspiracji KOWR zaprasza do Poznania

8 maja 2018
Strefa Inspiracji KOWR  zaprasza do Poznania

W dniach 8–10 maja br. odbędzie się coroczne wydarzenie Polagra Food, podczas którego Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza do międzyresortowego stoiska Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na części KOWR powstanie Strefa Inspiracji, której zakres tematyczny będzie obejmował praktyczne wiadomości o tym jak budować markę i sprzedaż produktów spożywczych z wykorzystaniem różnych kanałów dystrybucji, a także po co i jakie certyfikaty jakości żywności warto mieć, by budować wiarygodność swojej oferty.

 

 

Panele dyskusyjne będą miały charakter warsztatowy po to, by w praktyczny sposób przekazać wiedzę i informację od liderów rynku.

 

Inauguracja Strefy odbędzie się 8 maja br. (we wtorek) o godz. 13.00. Pół godziny później rozpocznie się pierwszy panel pt. „Jak skutecznie docierać do nowoczesnego konsumenta?”. Mali i średni przedsiębiorcy i producenci żywności otrzymają wskazówki na temat skutecznego budowania rozpoznawalności marki, pozycjonowania produktu oraz wykorzystywania nowych kanałów dystrybucji. W panelu tym Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa będzie reprezentował Michał Wiśniewski, Zastępca Dyrektora Generalnego odpowiedzialny w KOWR za Pion Innowacji i Rozwoju.

 

 

9 maja br. panele w Strefie Inspiracji będą poświęcone problemowi certyfikacji żywności. W pierwszym zainteresowani dowiedzą się m.in. kto może i powinien ubiegać się o certyfikaty jakości, jakie są wymagania dotyczące przystąpienia oraz utrzymania danego znaku. W drugim panelu otrzymają odpowiedź, jakie korzyści płyną z uzyskania konkretnego certyfikatu jakości oraz jakie podjąć działania, aby otrzymać środki finansowe na promocję certyfikowanych produktów. Praktycznych wskazówek udzieli m.in. obecny w gronie panelistów Waldemar Sochaczewski, Zastępca Dyrektora Generalnego KOWR, który odpowiada za Pion Rynków Rolnych.

 


Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza do Strefy Inspiracji w dniach 8-10 maja 2018 r.

Pawilon 7A, stoisko łączone 1 i 4.Biuro prasowe KOWR


POWIĄZANE

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów skierował do drugiego etapu postępowanie...

We Włoszech rozpoczęło się winobranie. Według ekspertów tegoroczne zbiory winoro...

Szef sejmowej komisji rolnictwa Jarosław Sachajko (Kukiz'15) składa zawiadomieni...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę