Adama_15.03.2020
Azoty_16.03.2020

Strefa Inspiracji KOWR zaprasza do Poznania

8 maja 2018
Strefa Inspiracji KOWR  zaprasza do Poznania

W dniach 8–10 maja br. odbędzie się coroczne wydarzenie Polagra Food, podczas którego Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza do międzyresortowego stoiska Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na części KOWR powstanie Strefa Inspiracji, której zakres tematyczny będzie obejmował praktyczne wiadomości o tym jak budować markę i sprzedaż produktów spożywczych z wykorzystaniem różnych kanałów dystrybucji, a także po co i jakie certyfikaty jakości żywności warto mieć, by budować wiarygodność swojej oferty.

 

 

Panele dyskusyjne będą miały charakter warsztatowy po to, by w praktyczny sposób przekazać wiedzę i informację od liderów rynku.

 

Inauguracja Strefy odbędzie się 8 maja br. (we wtorek) o godz. 13.00. Pół godziny później rozpocznie się pierwszy panel pt. „Jak skutecznie docierać do nowoczesnego konsumenta?”. Mali i średni przedsiębiorcy i producenci żywności otrzymają wskazówki na temat skutecznego budowania rozpoznawalności marki, pozycjonowania produktu oraz wykorzystywania nowych kanałów dystrybucji. W panelu tym Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa będzie reprezentował Michał Wiśniewski, Zastępca Dyrektora Generalnego odpowiedzialny w KOWR za Pion Innowacji i Rozwoju.

 

 

9 maja br. panele w Strefie Inspiracji będą poświęcone problemowi certyfikacji żywności. W pierwszym zainteresowani dowiedzą się m.in. kto może i powinien ubiegać się o certyfikaty jakości, jakie są wymagania dotyczące przystąpienia oraz utrzymania danego znaku. W drugim panelu otrzymają odpowiedź, jakie korzyści płyną z uzyskania konkretnego certyfikatu jakości oraz jakie podjąć działania, aby otrzymać środki finansowe na promocję certyfikowanych produktów. Praktycznych wskazówek udzieli m.in. obecny w gronie panelistów Waldemar Sochaczewski, Zastępca Dyrektora Generalnego KOWR, który odpowiada za Pion Rynków Rolnych.

 


Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza do Strefy Inspiracji w dniach 8-10 maja 2018 r.

Pawilon 7A, stoisko łączone 1 i 4.Biuro prasowe KOWR


POWIĄZANE

Komisja Europejska przedstawiła 30 marca 2020 r. wytyczne dla państw UE, które m...

Coraz częściej spotykane puste półki z jajami w amerykańskich sklepach detaliczn...

W odpowiedzi na pismo KRIR w sprawie wzrostu cen produktów żywności w placówkach...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę