GUS_230920_750x100_stat

Szczecin nową lokalizacją Runmageddonu

13 marca 2019
Szczecin nową lokalizacją Runmageddonu

Szczecin po raz pierwszy stanie się areną popularnego cyklu biegów z przeszkodami Runmageddonu. W dniach 3-4 sierpnia 2019 r. w stolicy Pomorza Zachodniego dorośli, młodzież oraz dzieci będą mogli wziąć udział w tej niecodziennej, ekstremalnej zabawie. Zapisy do udziału w wydarzeniu już ruszyły.

W wakacyjny weekend Runmageddon po raz pierwszy w swojej pięcioletniej historii zawita do Szczecina. - Nasi przyjaciele Runmageddończycy z Pomorza Zachodniego dopytywali się, kiedy zorganizujemy event w ich pięknym mieście. W końcu udało się! Runmageddon dotrze już w sierpniu do miasta pachnącego czekoladą! Mimo, że do imprezy zostało jeszcze pięć miesięcy, przygotowania ruszyły już pełną parą, a wszystko po to, by zapewnić naszym uczestnikom ekstremalne i niezapomniane wspomnienia. - mówi przedstawiciel Runmageddonu Wojciech Dezydery Dardas.

Osoby, które lubią sportowe wyzwania i szukają oryginalnych pomysłów na wakacyjne weekendy, będą mogły przeżyć niezapomnianą przygodę podczas szczecińskiego Runmageddonu. Specjalnie dla nich Organizatorzy przygotowali 5 formuł ekstremalnego biegu. Dorośli będą mogli wystartować w: najłatwiejszym, trzykilometrowym odcinku najeżonym 15 przeszkodami - Intro; nieco trudniejszej formule Rekrut czyli sześciokilometrowym dystansie z 30 utrudnieniami; 12-kilometrowym Classic’u naszpikowanym 50 przeszkodami. Podczas Runmageddonu Szczecin, organizator zapewni też sportowa rozrywkę dla młodszych, przyszłych Runmageddończyków. Dzieci w wieku 4-11 lat będą mogły zmierzyć się z formulą KIDS liczącą 1 kilometr i 10 przeszkód. Nastolatkowie miedzy 12 a 15 rokiem życia staną przed wyzwaniem pokonania dwukilometrowej trasy Junior z 15 utrudnieniami.  Młodzież, która skończyła 16 lat, będzie mogła wystartować w formułach dla dorosłych: Intro i Rekrut, ale tylko za osobistą zgodą rodzica.

Zapisy do udziału w  Runmageddonie Szczecin już trwają. Chętni mogą zakupić pakiet startowy na wybraną formułę na stronie https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-szczecin-03-08-2019. Ceny pakietu startowego w miesiącu marcu wahają się od 39 złotych za Runmageddon Kids po 169 złotych za formułę Classic.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych, wystąpił 22 października 2020 r. do Ministr...

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych, wystąpił 22 października 2020 r. do Ministr...

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną i wprowadzone w dniu 23 października...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę