Targi_china_210519-750

Szczecin nową lokalizacją Runmageddonu

13 marca 2019
Szczecin nową lokalizacją Runmageddonu

Szczecin po raz pierwszy stanie się areną popularnego cyklu biegów z przeszkodami Runmageddonu. W dniach 3-4 sierpnia 2019 r. w stolicy Pomorza Zachodniego dorośli, młodzież oraz dzieci będą mogli wziąć udział w tej niecodziennej, ekstremalnej zabawie. Zapisy do udziału w wydarzeniu już ruszyły.

W wakacyjny weekend Runmageddon po raz pierwszy w swojej pięcioletniej historii zawita do Szczecina. - Nasi przyjaciele Runmageddończycy z Pomorza Zachodniego dopytywali się, kiedy zorganizujemy event w ich pięknym mieście. W końcu udało się! Runmageddon dotrze już w sierpniu do miasta pachnącego czekoladą! Mimo, że do imprezy zostało jeszcze pięć miesięcy, przygotowania ruszyły już pełną parą, a wszystko po to, by zapewnić naszym uczestnikom ekstremalne i niezapomniane wspomnienia. - mówi przedstawiciel Runmageddonu Wojciech Dezydery Dardas.

Osoby, które lubią sportowe wyzwania i szukają oryginalnych pomysłów na wakacyjne weekendy, będą mogły przeżyć niezapomnianą przygodę podczas szczecińskiego Runmageddonu. Specjalnie dla nich Organizatorzy przygotowali 5 formuł ekstremalnego biegu. Dorośli będą mogli wystartować w: najłatwiejszym, trzykilometrowym odcinku najeżonym 15 przeszkodami - Intro; nieco trudniejszej formule Rekrut czyli sześciokilometrowym dystansie z 30 utrudnieniami; 12-kilometrowym Classic’u naszpikowanym 50 przeszkodami. Podczas Runmageddonu Szczecin, organizator zapewni też sportowa rozrywkę dla młodszych, przyszłych Runmageddończyków. Dzieci w wieku 4-11 lat będą mogły zmierzyć się z formulą KIDS liczącą 1 kilometr i 10 przeszkód. Nastolatkowie miedzy 12 a 15 rokiem życia staną przed wyzwaniem pokonania dwukilometrowej trasy Junior z 15 utrudnieniami.  Młodzież, która skończyła 16 lat, będzie mogła wystartować w formułach dla dorosłych: Intro i Rekrut, ale tylko za osobistą zgodą rodzica.

Zapisy do udziału w  Runmageddonie Szczecin już trwają. Chętni mogą zakupić pakiet startowy na wybraną formułę na stronie https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-szczecin-03-08-2019. Ceny pakietu startowego w miesiącu marcu wahają się od 39 złotych za Runmageddon Kids po 169 złotych za formułę Classic.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Według informacji zebranych przez izby rolnicze, susza rolnicza wstąpiła na tere...

Copa i Cogeca pragną pogratulować p. Davidovi Sassoliemu wyboru na przewodnicząc...

– Nigdy nie podejrzewałabym nawet, że pierwsze objawy, które pojawiły się 1,5 ro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę