informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Szkolenie - Działanie rolno-środowiskowo-klimatyczne i działanie Rolnictwo ekologiczne, w ramach PROW 2014–2020 -20.03.2019 r.

11 marca 2019
Szkolenie - Działanie rolno-środowiskowo-klimatyczne i działanie Rolnictwo ekologiczne, w ramach PROW 2014–2020 -20.03.2019 r.

Zapraszamy na szkolenie Działanie rolno-środowiskowo-klimatyczne i działanie Rolnictwo  ekologiczne, w ramach PROW 2014–2020, które odbędzie się w środę, 20 marca we Wrocławiu.

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę na temat płatności dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi lub innymi szczególnymi ograniczeniami (płatność ONW) i działania Rolnictwo ekologiczne, zasad ochrony wód przed zanieczyszczeniami ze źródeł rolniczych, czy wymagań organów kontrolujących.

Pobierz zaproszenie (PDF - 1.12 MB)

 

dodr.pl


POWIĄZANE

Jesteśmy jako kraj potentatem produkcji owoców, ale jemy aż o 40% mniej owoców n...

Głosowanie w Komisji AGRI PE nad sprawozdaniem p. Ulriki Müller dotyczącym rozpo...

W odpowiedzi na pismo z 7 marca 2019 r. Zarządu KRIR realizujące wniosek zgłoszo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę