Szkolenie online „Innowacyjne rozwiązania w dolnośląskiej enoturystyce - Marketing i enoturystyka w winnicy”

20 listopada 2020
Szkolenie online „Innowacyjne rozwiązania w dolnośląskiej enoturystyce - Marketing i enoturystyka w winnicy”

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza 25-27 listopada o godz. 17:00, do udziału w trzydniowym szkoleniu online „Innowacyjne rozwiązania w dolnośląskiej enoturystyce – Marketing i enoturystyka w winnicy”.

Pierwszego dnia Tomasz Prange-Barczyński zaprezentuje dobre praktyki i rozwiązania w enoturystyce zagranicznej i pokaże, na jakie elementy marketingowe trzeba zwrócić uwagę. Następnie Bartosz Wilczyński, doradzi jak promować produkt lokalny. Drugiego dnia Patrycja Nawrocka i Jakub Janicki powiedzą dlaczego warto zadbać o dobry marketing. W piątek Katarzyna Korzeń doradzi, jak przygotować ofertę enoturystyczną.

W ramach projektu, w czasie szkoleń online powstanie film szkoleniowy, wzbogacony o wypowiedzi właścicieli gospodarstw enoturystycznych, którzy podzielą się własnymi doświadczeniami z prowadzenia tej formy działalności.

Do udziału w bezpłatnym szkoleniu zapraszamy osoby, które już prowadzą działalność enoturystyczną oraz te zainteresowane rozszerzeniem swojej oferty, mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, właścicieli gospodarstw winiarskich, doradców, osoby zainteresowane podejmowaniem i rozwojem przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań na obszarach wiejskich.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja opracowana przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu, organizowana w ramach operacji do realizacji w Planie Operacyjnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich województwa dolnośląskiego (SIR).

Do pobrania program szkolenia (PDF - 412 kB)

Zgłoszenie uczestnictwa dostępne jest pod linkiem:

 http://www.dodr.pl/II/4a/2/zgloszenie.php?nr=516&xm=&powiat=401

Na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail, zostanie przesłany link do szkolenia wraz z instrukcją.

 

dodr.pl


POWIĄZANE

Pod koniec lipca ARiMR poinformowała O uruchomieniu aplikacji suszowej. „Zgłoś s...

Do 1 sierpnia 2022 r. rolnicy mogli ubiegać się o wsparcie na zalesianie lub na ...

Przez ostatnie kilka miesięcy można było obserwować dynamiczną poprawę ofert lok...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę