Szkolenie online „Innowacyjne rozwiązania w dolnośląskiej enoturystyce - Marketing i enoturystyka w winnicy”

20 listopada 2020
Szkolenie online „Innowacyjne rozwiązania w dolnośląskiej enoturystyce - Marketing i enoturystyka w winnicy”

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza 25-27 listopada o godz. 17:00, do udziału w trzydniowym szkoleniu online „Innowacyjne rozwiązania w dolnośląskiej enoturystyce – Marketing i enoturystyka w winnicy”.

Pierwszego dnia Tomasz Prange-Barczyński zaprezentuje dobre praktyki i rozwiązania w enoturystyce zagranicznej i pokaże, na jakie elementy marketingowe trzeba zwrócić uwagę. Następnie Bartosz Wilczyński, doradzi jak promować produkt lokalny. Drugiego dnia Patrycja Nawrocka i Jakub Janicki powiedzą dlaczego warto zadbać o dobry marketing. W piątek Katarzyna Korzeń doradzi, jak przygotować ofertę enoturystyczną.

W ramach projektu, w czasie szkoleń online powstanie film szkoleniowy, wzbogacony o wypowiedzi właścicieli gospodarstw enoturystycznych, którzy podzielą się własnymi doświadczeniami z prowadzenia tej formy działalności.

Do udziału w bezpłatnym szkoleniu zapraszamy osoby, które już prowadzą działalność enoturystyczną oraz te zainteresowane rozszerzeniem swojej oferty, mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, właścicieli gospodarstw winiarskich, doradców, osoby zainteresowane podejmowaniem i rozwojem przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań na obszarach wiejskich.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja opracowana przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu, organizowana w ramach operacji do realizacji w Planie Operacyjnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich województwa dolnośląskiego (SIR).

Do pobrania program szkolenia (PDF - 412 kB)

Zgłoszenie uczestnictwa dostępne jest pod linkiem:

 http://www.dodr.pl/II/4a/2/zgloszenie.php?nr=516&xm=&powiat=401

Na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail, zostanie przesłany link do szkolenia wraz z instrukcją.

 

dodr.pl


POWIĄZANE

Polskie Towarzystwo Zootechniczne zapraszamy do udziału w LXXXVI Jubileuszowym Z...

Znamy już 31 zwycięskich szkół wspólnej akcji Procter & Gamble, Polskiej Fundacj...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę