GUS_230920_750x100_stat

Byliśmy w Piotrowicach

24 czerwca 2002

22-23 czerwca w Piotrowicach odbyły się Dni Otwarte Doradztwa Rolniczego oraz VII Dolnośląska Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

W Piotrowicach odbyło się walne zgromadzenia DIR, na którym zostało zatwierdzone sprawozdanie Zarządu  DIR z działalności statutowej i finansowej w roku 2001. Zarząd DIR otrzymał absolutorium i  pozostał w tym samym składzie. Dodatkowo w czasie zgromadzenia odbyła się dyskusja na temat skupu zbóż na terenie Dolnego Śląska. Uczestnicy wyrazili swój niepokój z zaistniałej sytuacji gospodarczej na rynku zbóż.

Na terenie parku ODR Piotrowice odbyła się  wystawa zwierząt hodowlanych i prezentacje firm rolniczych. Rolnicy mogli także zapoznać się z ofertą handlową producentów pasz, premiksów, koncentratów i nawozów. Wśród ofert handlowych nie zabrakło maszyn rolniczych i sprzętu do wyposażenia budynków inwentarskich. Rolnicy mogli także skorzystać z porad specjalistów. W czasie gdy rodzice zajmowali się ofertami handlowymi, ich pociechy bawiły się przy scenie w różnych konkursach i zabawach zorganizowanych przez  pracowników ODR Piotrowice.

W Piotrowicach odbyła  się również konferencja naukowa, na której poruszano problemy chowu i hodowli zwierząt oraz tematy związane z przekształceniami własnościowymi w rolnictwie.


POWIĄZANE

Najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży sadowniczo-warzywniczej, targi TSW 2...

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu 26 listopada o godz. 10.00...

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu oraz Wielkopolski Oś...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę