aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Drewno bez tajemnic

25 marca 2015
Wydział Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie organizuje I Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Drewnie.
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu drzewnym, leśnym i ochrony środowiska z terenu całej Polski. Jego celem jest przede wszystkim popularyzowanie wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, profilowanych wiedzy z zakresu szeroko rozumianej technologii drewna.
Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap – eliminacje szkolne będzie przeprowadzony w szkołach przez Szkolne Komisje Konkursowe w dniu 17 listopada 2014 r. Drugi etap odbędzie się na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Warszawie w marcu 2015 r.
Jak podkreślają organizatorzy konkurs jest nie tylko doskonałą okazją do wykazania się kreatywnością i wiedzą zarówno teoretyczną, jak i praktyczną zdobywaną w szkole, ale także do uzyskania cennych nagród.
Główną nagrodą dla trzech laureatów konkursu jest zwolnienie z postępowania rekrutacyjnego na kierunki studiów oferowane przez Wydział Technologii Drewna SGGW w Warszawie (Technologia Drewna, Meblarstwo).
W Konkursie mogą brać udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych o profilu drzewnym, leśnym i ochrony środowiska z terenu całej Polski, dających możliwość uzyskania świadectwa dojrzałości, kształcących w następujących zawodach: technik leśnik, technik technologii drewna, technik ochrony środowiska.
Opracował: Obi oba

POWIĄZANE

Najlepsze praktyki  Jak informuje Główny Urząd Statystyczny w okresie od styczni...

Grad medali, pewniaki i zaskoczenia. Rozstrzygnięto konkurs WINOPL Dwa konkursow...

 Nie ulega żadnej wątpliwości, że politycy unijni "rakiem" wycofują się z forsow...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę