A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Kobiety i aktywna wieś - IV Dolnośląskie Forum Kobiet

16 października 2008
Zapraszamy na czwarte już Dolnośląskie Forum Kobiet zorganizowane pod hasłem „Kobiety i aktywna wieś”. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Wiceministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorem Forum jest Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu.

IV Dolnośląskie Forum Kobiet rozpocznie się w piątek, 17 października, o godzinie 10.00. w siedzibie DODR we Wrocławiu, przy ulicy Zwycięskiej 12. Udział w wydarzeniu potwierdził Wiceminister Rolnictwa Artur Ławniczak.

Celem Forum jest zapoznanie uczestników z problemami, na jakie napotykają kobiety wiejskie w zmieniającej się rzeczywistości społeczno-gospodarczej i pokazanie sposobów ich rozwiązywania, wskazanie możliwości uzyskiwania przez kobiety dodatkowych lub alternatywnych źródeł dochodu w wiejskich gospodarstwach domowych, prezentacja efektywnych przykładów pracy liderek wiejskich i wymiana doświadczeń.

Forum będzie także okazją do podsumowania wojewódzkiego konkursu pt „Najaktywniejszy lider pracujący na rzecz społeczności wiejskiej”, będącego częścią krajowego konkursu o Kryształową Koniczynę.

Goście Forum będą mogli spróbować ponad dwudziestu tradycyjnych produktów z Dolnego Śląska będących częścią Naszego Kulinarnego Dziedzictwa, w tym pięciu uznanych i nagrodzonych ogólnopolskim tytułem Perły.    


POWIĄZANE

W miniony poniedziałek wręczone zostały „Diamenty SustainableEconomy 2023” – nag...

OSM Piątnica przygotowała wyjątkową loterię konsumencką z serkiem Piątuś w roli ...

Rusza kolejny cykl warsztatów skierowany do przedstawicieli branży HoReCa. „Z og...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę