BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Kobiety i aktywna wieś - IV Dolnośląskie Forum Kobiet

16 października 2008
Zapraszamy na czwarte już Dolnośląskie Forum Kobiet zorganizowane pod hasłem „Kobiety i aktywna wieś”. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Wiceministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorem Forum jest Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu.

IV Dolnośląskie Forum Kobiet rozpocznie się w piątek, 17 października, o godzinie 10.00. w siedzibie DODR we Wrocławiu, przy ulicy Zwycięskiej 12. Udział w wydarzeniu potwierdził Wiceminister Rolnictwa Artur Ławniczak.

Celem Forum jest zapoznanie uczestników z problemami, na jakie napotykają kobiety wiejskie w zmieniającej się rzeczywistości społeczno-gospodarczej i pokazanie sposobów ich rozwiązywania, wskazanie możliwości uzyskiwania przez kobiety dodatkowych lub alternatywnych źródeł dochodu w wiejskich gospodarstwach domowych, prezentacja efektywnych przykładów pracy liderek wiejskich i wymiana doświadczeń.

Forum będzie także okazją do podsumowania wojewódzkiego konkursu pt „Najaktywniejszy lider pracujący na rzecz społeczności wiejskiej”, będącego częścią krajowego konkursu o Kryształową Koniczynę.

Goście Forum będą mogli spróbować ponad dwudziestu tradycyjnych produktów z Dolnego Śląska będących częścią Naszego Kulinarnego Dziedzictwa, w tym pięciu uznanych i nagrodzonych ogólnopolskim tytułem Perły.    


POWIĄZANE

Anna Gembicka - nowo mianowana Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, bardzo poważnie...

1 grudnia 2023 roku w Warszawie, odbyło się cykliczne, piąte już branżowe wydarz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę