GUS_230920_750x100_stat

Kółka Rolnicze - XII Krajowy Zjazd Delegatów w Warszawie

16 kwietnia 2004

18-19kwietnia br. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się XII Krajowy Zjazd Delegatów Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych.

Podejmując decyzję o zwołaniu Zjazdu, KZRKiOR , spadkobierca 140- letniej tradycji działalności Kółek Rolniczych i Kół Gospodyń Wiejskich na polskiej wsi, chce zaprezentować swój dorobek na przestrzeni ostatniego 5-lecia.

Nasz Związek, w miarę swoich możliwości i sił, zajmuje zdecydowane stanowisko w obronie interesów zawodowych i ekonomicznych polskich rolników, co spotyka się z ogólnym uznaniem dla naszej organizacji w środowisku wiejskim oraz wśród innych grup społecznych.

Termin Zjazdu nie tylko dla rolników, ale wszystkich Polaków jest szczególny, ponieważ będzie miał miejsce w przededniu wejścia Polski do Unii Europejskiej, dlatego pragniemy dodatkowo podkreślić rangę tego wydarzenia.

Organizując Zjazd, w którym weźmie udział 3 tysiące uczestników w tym delegaci kółek i organizacji rolniczych z całego kraju Krajowy Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych pragnie odrodzić idee organizacji i współpracy rolników. Chcemy, aby polscy rolnicy wiedzieli, że mogą liczyć na wsparcie z naszej strony w trudnym dla nich okresie.

Zaproszenia na Zjazd od prezesa KZRKiOR Władysława Serafina przyjęli Prezydent RP, Marszałkowie Sejmu i Senatu, Premier RP, Członkowie Rządu i Szefowie Agencji Rządowych. Gośćmi Zjazdu będą także przedstawiciele Wspólnot Organizacji Rolniczych COPA i COGECA, których członkiem jest KZRKiOR, a także delegaci związków rolniczych z 25 krajów członkowskich i krajów wstępujących do Unii Europejskiej.

00-006 Warsaw,
ul. Szkolna 2/4;
tel.: +48 22 826 55 55,
fax: +48 22 827 30 01,
email: biuro@kolkarolnicze.pl


POWIĄZANE

– Targi Polagra to niesamowita tradycja. Tu w Poznaniu od parudziesięciu lat spo...

Z okazji Światowego Dnia Jabłka (28 września) Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa...

MiniKiwi to jeden z najbardziej odżywczych owoców. Zawiera ponad 20 różnych zwią...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę