aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Święto techniki rolniczej

23 marca 2015
W dniach od 27 do 29 marca w Kielcach odbędzie się kolejna już edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.  W tym roku sprzęt i asortyment niezbędny w każdym gospodarstwie rolnym prezentować będzie na 60 tysiącach metrów kwadratowych ponad 700 firm z kilkunastu krajów. Organizatorzy – międzynarodowe Targi Kielce spodziewają się odwiedzin około 60 tysięcy osób.
- Na liście wystawców w 2015 roku są firmy z Polski, Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii, Finlandii i Czech Podziwiać będzie można maszyny takich gigantów jak Farmtrac Tractors Europe, Case IH, Same Deutz-Fahr, Ursus, Zetor, Kuhn, New Holland, Lamborghini czy Horsch Maschinen –informują Targi Kielce
W tym samym czasie w halach Targów Kielce odbędą się również  XV Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Targi te to miejsce spotkań najlepszych specjalistów - pracowników przemysłu drzewnego i leśników – branż współpracujących ze sobą przy pozyskiwaniu i wykorzystaniu surowca drzewnego.
Opracował: Obi oba

POWIĄZANE

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Czesław Siekierski oraz podsekretarz stanu Adam...

Najlepsze praktyki  Jak informuje Główny Urząd Statystyczny w okresie od styczni...

Grad medali, pewniaki i zaskoczenia. Rozstrzygnięto konkurs WINOPL Dwa konkursow...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę