Targi spożywcze w Bydgoszczy

19 czerwca 2002

W najbliższy czwartek, tj. 8 lutego br., rozpoczną się w Bydgoszczy Specjalistyczne Targi Branży Spożywczej. Targi te jak zwykle dają okazję do zapoznania się z ofertą wystawców z różnych dziedzin przemysłu spożywczego.

Na wydarzenie to składają się cztery pomniejsze imprezy targowe. MLEKORAJ dotycząca przetwórstwa mleczarskiego i maszyn z tą dziedziną związanych. Na stoiskach wystawców MASARPOL-u znajdziecie Państwo wszystko, czego szukają przetwórcy produktów mięsnych. Trzecią dziedzinę reprezentuje POLGASTRO, gdzie będziecie mogli się Państwo zapoznać z aktualną ofertą firm produkujących artykuły i urządzenia dla gastronomii. Ostatnią z imprez składających się na lutowe Targi w Bydgoszczy jest INTERPIEK, gdzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie piekarstwa, cukiernictwa i przetwórstwa zbożowo-mącznego.

Organizatorzy spodziewają się około 90 wystawców z całej Polski oraz, jak co roku, kilku tysięcy zwiedzających, zainteresowanych tą tematyką.

W trakcie targów odbędzie się kilka imprez towarzyszących, m.in. dwa Ogólnopolskie Konkursy - "Smak polskiego pieczywa" i "Jogurt roku", Mistrzostwa Młodych Piekarzy Regionu Kujawsko-Pomorskiego, konkurs kulinarny "Menu roku" oraz prezentacje mistrzów cukierniczych reprezentujących Lożę Cukierników Polskich.

W dniu 9 lutego równorzędnie z targami odbędzie się również szósta już Konferencja Naukowo-Techniczna pt. "Inżynieria żywności". W jej skład wchodzą cztery sesje dotyczące: podstaw inżynierii, inżynierii zbożowo-młynarskiej, inżynierii piekarstwa oraz inżynierii gastronomii.

Jak więc można zauważyć program targów jest dość rozmaity i każdy, kto interesuje się branżą spożywczą z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 DS 05.02.2001


POWIĄZANE

– Bardzo ważne jest to, aby media, szczególnie te najbardziej opiniotwórcze prom...

W dniu 1. grudnia br. w Kielcach podczas trwania targów Eco Style, odbyła się ko...

Podczas pierwszego spotkania, 29 listopada, ponad czterdziestu rolników, produce...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę