VI Międzynarodowe Targi "FERMA ŚWIŃ I DROBIU"

10 kwietnia 2003

Serdecznie zapraszamy na VI Międzynarodowe Targi "FERMA ŚWIŃ I DROBIU", które odbędą się w Poznaniu w Hali ARENA w dniach 11 - 13 kwietnia 2003 roku. Imprezie towarzyszy II Salon Weterynaryjny SAL - WET.

Mimo głębokiego kryzysu polskiego drobiarstwa oraz nie ustabilizowanej sytuacji w hodowli i produkcji świń, chcielibyśmy, aby przygotowana przez goszczących u nas wystawców oferta, pomogła przetrwać polskim producentom, a w przyszłości przyczyniła się do rozwoju i umocnienia gospodarstw naszych rolników.


Co roku staramy się uatrakcyjnić organizowaną przez nas imprezę, dlatego też wzbogacamy ją rokrocznie o nowe elementy. W tej edycji postawiliśmy na szeroką promocję rodzimych ras drobiu, zainicjowanie ekspansji "EKOJAJ" i "EKOBROJLERÓW" na rynki Unii Europejskiej - w ramach tej promocji cykl wykładów na Forum Drobiarskim. Chcąc również ułatwić kontakty handlowe pomiędzy hodowcami i producentami świń i drobiu a ubojniami, zakładami mięsnymi i drobiarskimi, organizujemy Ogólnopolską Giełdę Handlową, która mamy nadzieję stanie się szansą na nowe kontrakty, umowy i dostawy.


Na stałe w programie FERMY ŚWIŃ I DROBIU, zagościła konferencja naukowo - techniczna w ramach której odbędą się Forum Drobiarskie, Forum Trzodowe i Forum Weterynaryjne, gdzie swoje wykłady wygłoszą najwybitniejsi naukowcy (m.in. prof. S. Wężyk, prof. J. Kijowski, prof. Z. Pejsak) z kraju i zagranicy, jak również praktycy z poszczególnych dziedzin.
Na targach swoje produkty prezentować będzie ponad 100 firm z kraju i zagranicy, wśród nich te oferujące m.in. pasze i systemy ich zadawania, systemy wentylacyjne, środki dezynfekcyjne, środki czystości, leki i preparaty weterynaryjne, programy komputerowe wykorzystywane w rolnictwie itp.


Honorowy patronat nad imprezą objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych. Patronat Naukowy sprawują Instytut Zootechniki, Katedry Drobiarstwa - Akademie Rolnicze oraz Krajowa Izba Lekarsko - Weterynaryjna.


Zachęcamy więc do odwiedzenia organizowanej przez nas imprezy. Wstęp na Targi "FERMA ŚWIŃ I DROBIU" możliwy jest dzięki BEZPŁATNEJ KARCIE WSTĘPU, wystarczy ją wydrukować. Na stronach (www.ppr.pl ) znajduje się program wykładów, jakie zostaną wygłoszone w czasie tegorocznych Targów, w ramach wspomnianej konferencji.


Życząc wielu korzyści i miłych wrażeń, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Hali ARENA w Poznaniu w dniach 11 - 13 kwietnia 2003, w godzinach 10.00 - 17.00.

ORGANIZATORZY
Kontakt:
KRAJOWE STOWARZYSZENIE PROMOCJI OBSZARÓW WIEJSKICH
ul. Mazowiecka 63/2
60 - 623 Poznań
tel. 061 843 26 13, tel/fax 843 38 05
www.targiferma.home.pl;
email: targiferma@home.pl


POWIĄZANE

Z okazji święta owoców i rozpoczęcia sezonu zbiorów borówki odbyła się wspólna k...

Pojawiły się pierwsze polskie borówki. Ulubiony superowoc dietetyków, wyśmienite...

23 czerwca br. w Oddziale Terenowym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Opolu...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę