Targi_china_210519-750

Zaproszenie na Fermę Świń i Drobiu

19 czerwca 2002

Szanowni Państwo!

Chciałbym serdecznie zaprosić Państwa Firmę do udziału w IV Międzynarodowych Targach "FERMA ŚWIŃ I DROBIU". Targi odbędą się w dniach 18-20 maja 2001r. w Hali Poznańskiej ARENY.

Naszym celem jest zaprezentowanie jak największej liczbie hodowców i producentów świń oraz drobiu szerokiej informacji o nowoczesnych technologiach produkcji. Dlatego tak dużą wagę kładziemy na element edukacyjny imprezy. Organizowane już tradycyjnie po raz czwarty FORUM TRZODOWE oraz po raz drugi FORUM DROBIARSKIE zgromadzą najwybitniejszych przedstawicieli nauki i praktyki.

Dobierając tematy referatów wprowadzających wyróżniamy profilaktykę weterynaryjną, zdrowie zwierząt oraz jakość stosowanych w żywieniu świń i drobiu pasz. Są to naszym zdaniem elementy ważne, mogące utwierdzić w przekonaniu, iż polska żywność jest bezpieczna, zdrowa oraz wyróżnia się walorami smakowymi.

Cieszymy się, że wprowadzone przez nasze targi terminy: "inteligentna chlewnia", "inteligentny kurnik" są już szeroko stosowane i przyczyniają się do unowocześniania polskich ferm świń i drobiu.

Chcemy, organizując targi, upowszechnić w produkcji zwierzęcej postęp naukowo-techniczny, modernizację i automatyzację. Rolnicy w Polsce maja mało czasu na dostosowanie gospodarstw do standardów światowych przed szybko zbliżającą się integracją z krajami Unii Europejskiej. Pragniemy, aby udział Państwa firmy w targach pomógł rolnikom w decyzjach dotyczących wyboru technologii, nowych inwestycji i modernizacji.

Jesteśmy przekonani, że podobnie jak w ubiegłym roku targi odwiedzi kilka tysięcy hodowców i producentów świń i drobiu z całego kraju.

Zapewnimy też Państwu oraz rolnikom i mieszkańcom Poznania szereg bardzo atrakcyjnych imprez towarzyszących, np. FESTIWAL SZYNKI lub DZIEŃ KACZKI I GĘSI, jak również szereg pokazów i konkursów połączonych z promocją wieprzowiny, mięsa drobiowego i jaj.

Możemy też gwarantować Państwu wysoki poziom wiarygodności i obiektywizmu komisji przyznającej medale i nagrody targowe.

Serdecznie zapraszamy do Poznania życząc jak najwięcej korzyści oraz miłych wrażeń.

                                                                    Z wyrazami szacunku
                                                                    Stanisław Brodziak

                                                                    PREZES STOWARZYSZENIA


POWIĄZANE

W dniach 17-19 lipca 2019 r. w Singapurze odbyła się 3 edycja targów Speciality ...

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu zaprasza do udz...

700 tys. gospodarstw mlecznych, 12 tys. zakładów mleczarskich i 300 tys. pracown...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę