informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.
Advertisement

T.Poręba: na początku września inauguracja kampanii wyborczej PiS

17 sierpnia 2018
T.Poręba: na początku września inauguracja kampanii wyborczej PiS

W niedzielę spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim w Sandomierzu, a na początku września lider ugrupowania Jarosław Kaczyński zainauguruje kampanię wyborczą PiS - poinformował w mediach społecznościowych szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.

We wtorek w Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie premiera Morawieckiego, z którego wynika, że pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października. Z kolei druga tura wyborów odbędzie się 4 listopada.

"Nawet w wakacje nie zwalniamy tempa. W niedzielę spotkanie z @MorawieckiM w Sandomierzu a (z) początkiem września inauguracja kampanii @pisorgpl przez Jarosława Kaczyńskiego" - poinformował na Twitterze europoseł PiS Tomasz Poręba.

Na początku lipca Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości podjął decyzję, że Poręba będzie szefem sztabu wyborczego w wyborach samorządowych.

Szef świętokrzyskich struktur PiS, poseł Krzysztof Lipiec poinformował w poniedziałek, że w najbliższą niedzielę w Sandomierzu odbędzie się ogólnopolska konwencja Prawa i Sprawiedliwości, której głównym tematem będzie sytuacja w rolnictwie.

Lipiec dodał, że w niedzielnej konwencji udział wezmą m.in. premier Morawiecki oraz minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski, którzy przedstawią szczegóły Planu dla Wsi. (PAP)

autor: Rafał Białkowski


POWIĄZANE

12 kwietnia 2019 r. do Biura KRIR wpłynęła odpowiedź Ministra Rolnictwa i Rozwoj...

W celu ułatwienia posiadaczom zwierząt wypełnienia obowiązku posiadania planu na...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę