Adama_Spyrale_1-31.05.21

Tworzenie krótkich łańcuchów dostaw - szkolenie dla zainteresowanych skorzystaniem z takiej pomocy

10 marca 2021
Tworzenie krótkich łańcuchów dostaw - szkolenie dla zainteresowanych skorzystaniem z takiej pomocy

29 marca 2021 r. rusza nabór wniosków na działanie Współpraca - Krótkie łańcuchy dostaw. Zainteresowani otrzymaniem takiej pomocy mogą wziąć udział w szkoleniu, które ułatwi zdobycie wsparcia.

Szkolenie, zorganizowane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w formie on-line, odbędzie się w środę 17 marca w godz. 9.00 - 14.30.

W spotkaniu będzie można uczestniczyć za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Liczba miejsc jest ograniczona możliwościami technicznymi, o udziale decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Termin zapisu na szkolenie mija 15 marca, a dzień później osoby zakwalifikowane otrzymają na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail wiadomość z linkiem do szkolenia.

W przypadku dużego zainteresowania, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownego szkolenia dla tych, którzy zapiszą się na nie w wyznaczonym terminie, a ze względu na brak miejsc nie dostaną 16 marca zaproszenia do udziału w nim.

Link do zapisów - zapisz się na szkolenie

Program szkolenia - otwórz

Klauzula informacyjna - otwórz

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Uwagi techniczne związane z udziałem w szkoleniu

W spotkaniu można uczestniczyć za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej zgodnej z MS Teams. Uczestnictwo w szkoleniu nie wymaga tworzenia konta w MS Teams (jednakże można takie konto założyć jak również pobrać aplikację MS Teams). Konieczne jest posiadanie głośników lub słuchawek. Możliwe również będzie wykorzystanie mikrofonu podczas szkolenia.

Nie zalecane jest jednoczesne korzystanie z mikrofonu i głośników ze względu na możliwość wystąpienia zjawiska "sprzężenia zwrotnego" mikrofonu z głośnikami (w takim przypadku sugerowane jest korzystanie ze słuchawek).

 

ARiMR


POWIĄZANE

Kryształki Swarovskiego to nie jak większość osób uważa kryształ górski, lecz wy...

Zapraszamy do udziału w konferencji online „Financial needs in the agriculture a...

Mapa głodu na świecie powiększyła się o nowe kraje – Madagaskar, Honduras i Liba...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę