A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Vasco zaprasza na ARCHITECT@WORK. Bądź z nami 15 i 16 listopada 2022!

27 października 2022
Vasco zaprasza na ARCHITECT@WORK. Bądź z nami 15 i 16 listopada 2022!

Już 15 i 16 października b.r. w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XII na ul. Prądzyńskiego w Warszawie będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla środowiska architektów i projektantów w Polsce - ARCHITECT@WORK, na którym nie mogło zabraknąć także VASCO.

ARCHITECT@WORK to ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz z ponad 200 innowacyjnymi produktami, wybranymi przez panel oceniający architektów i projektantów wnętrz, zaprezentowane według unikalnego schematu. Po licznych, udanych edycjach te wyjątkowe, szyte na miarę̨ dni kontaktowe dla architektów, projektantów wnętrz i innych specjalistów odbędą̨ się̨ w końcu w Warszawie. Przedstawiciele branży spotkają̨ się̨ w dniach 15 i 16 listopada 2022 roku. Około 100 producentów zdołało spełnić́ rygorystyczne kryteria selekcji, a VASCO również̇ tam będzie!

 

 

Temat 2022: Oxygen & Architecture

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie Oxygen & Architecture. Wydarzeniu towarzyszy szereg ciekawych wykładów oraz inspirujące wystawy. Dwudniowe seminaria prowadzone będą przez wybitnych architektów i przedstawicieli branży. Realizowanemu każdego roku w innym europejskim mieście wydarzeniu przyświecają: innowacyjność, bo każdy z wystawców zobowiązany jest do zaprezentowania na swoim stanowisku innowacji, a każdy z produktów oceniany jest wcześniej pod tym kątem przez profesjonalne jury.
Ta niepowtarzalna i salonowa atmosfera sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych i efektywności, bo przestrzeń targów zaaranżowana jest poprzez niewielkie moduły o równych wymiarach, dzięki którym poszczególni wystawcy skupiają swoje prezentacje na małych przestrzeniach zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”. Targi to także prelekcje zaproszonych gości, w Warszawie będą to m.in. prof. Ewa Kuryłowicz z „Kuryłowicz&Associates”, Szymon Wojciechowski z „APA WOJECIECHOWSKI ARCHITEKCI” i Robert Konieczny z „KWS PROMES”.
Wystawa OXYGEN

Podczas ARCHITECT@WORK będzie miała miejsce wystawa materiałów OXYGEN przygotowana pod kuratelą MaterialDriven. Zbada ona kluczową rolę, jaką odgrywa projektowanie mające na celu pomoc społeczeństwu poprzez zapewnianie mu ochrony przed zanieczyszczonym powietrzem, jak również jego aktywne oczyszczanie i regenerację. Zagłębiając się w wystawę zwiedzający poznają innowacyjne rozwiązania dostępne dla projektantów i architektów, które pomogą im zabezpieczyć naszą przyszłość i pozytywnie wpłynąć na otaczający nas świat.

Vasco na ARCHITECT@WORK

Na tegorocznych targach swoje stoisko będzie miała także firma Vasco, która dla wszystkich odwiedzających ich przestrzeń przygotowała konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy zrobić zdjęcie stoiska firmy, opublikować na fanpage’u na Instagramie lub na Facebooku, oznaczając hasztagiem #vasco2022 i koniecznie polubić fanpage FB @VASCOPolska oraz IG @vasco_polska.”

Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie rozlosowana nagroda główna, coś absolutnie specjalnego - prezentowany na targach elektryczny grzejniki VASCO MONO BEAMS-EL. Co więcej, kolor grzejnika, zwycięzca wybierze sam spośród dostępnych na stoisku.

Wśród pozostałych biorących udział w konkursie zostanie rozdanych 30 wzorników kolorów Vasco oraz 10 prenumerat magazynu „Czas na Wnętrze”.


LOKALIZACJA: Centrum Targowo-Kongresowe EXPO XII na ul. Prądzyńskiego w Warszawie
TERMIN: 15-16.11.2022; GODZ. 12:00-19:00

WSTĘP TYLKO NA ZAPROSZENIE
Zarejestruj się̨ online, aby otrzymać́ bezpłatny wstęp!
https://registration.gesevent.com/survey/0e7ji9mfqey4o?actioncode=80415


POWIĄZANE

Odpuśćmy już z tym rodzicielstwem na pełen etat. Napisać, że rodzicielstwo to ci...

Stanowisko Suwerennej Polski dotyczące przedłużenia do czerwca 2024 roku zakazu ...

Rolnicy, osoby z niepełnosprawnościami oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny muszą...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę