aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Walne Zgromadzenie Małopolskiej Izby Rolniczej

3 stycznia 2017
Walne Zgromadzenie Małopolskiej Izby Rolniczej
ARR

W dniu 28.12.2016 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Małopolskiej Izby Rolniczej. Na wydarzenie zaproszono instytucje otoczenia rolnictwa, takie jak: Agencja Rynku Rolnego, Agencja Nieruchomości Rolnych, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.

Celem spotkania było przedstawienie i zatwierdzenie budżetu Małopolskiej Izby Rolniczej na 2017 r. i podjęcie uchwał w sprawie akceptacji planu pracy w nadchodzącym roku oraz w sprawie wysokości opłat za wypełnianie wniosków obszarowych rolnikom. Uczestnicy mieli również okazję do zadawania pytań zaproszonym gościom.

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Krakowie reprezentował Dyrektor Piotr Serafin, który omówił mechanizmy realizowane przez ARR w bieżącym roku, szczególną uwagę poświęcił nowym mechanizmom, którymi administruje ARR: sposobom uznawania grup i organizacji producentów oraz wsparcie na przystępowanie do systemów jakości żywności.

Po zakończeniu prelekcji uczestnicy zadawali pytania, które głównie dotyczyły nadzwyczajnego wsparcia producentów poszkodowanych w wyniku rosyjskiego embarga.

ARR


POWIĄZANE

Wołodymyr Zełenski- Prezydent Ukrainy, na platformie "X" zwrócil się do rządu po...

Prezydium NSZZ RI Solidarność dnia 9 lutego 2024 ogłosiło 30 dniowy strajk gener...

Indie zaoferowały gwarantowane wsparcie dla cen roślin strączkowych, kukurydzy i...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę