Walne Zgromadzenie Małopolskiej Izby Rolniczej

3 stycznia 2017
Walne Zgromadzenie Małopolskiej Izby Rolniczej
ARR

W dniu 28.12.2016 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Małopolskiej Izby Rolniczej. Na wydarzenie zaproszono instytucje otoczenia rolnictwa, takie jak: Agencja Rynku Rolnego, Agencja Nieruchomości Rolnych, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.

Celem spotkania było przedstawienie i zatwierdzenie budżetu Małopolskiej Izby Rolniczej na 2017 r. i podjęcie uchwał w sprawie akceptacji planu pracy w nadchodzącym roku oraz w sprawie wysokości opłat za wypełnianie wniosków obszarowych rolnikom. Uczestnicy mieli również okazję do zadawania pytań zaproszonym gościom.

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Krakowie reprezentował Dyrektor Piotr Serafin, który omówił mechanizmy realizowane przez ARR w bieżącym roku, szczególną uwagę poświęcił nowym mechanizmom, którymi administruje ARR: sposobom uznawania grup i organizacji producentów oraz wsparcie na przystępowanie do systemów jakości żywności.

Po zakończeniu prelekcji uczestnicy zadawali pytania, które głównie dotyczyły nadzwyczajnego wsparcia producentów poszkodowanych w wyniku rosyjskiego embarga.

ARR


POWIĄZANE

W związku z przekazanym przez KRIR wnioskiem Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej...

Informacja Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o kwocie wn...

Wybór Borisa Johnsona na premiera Wielkiej Brytanii oznacza zaostrzenie retoryki...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę