A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Walne Zgromadzenie Małopolskiej Izby Rolniczej

3 stycznia 2017
Walne Zgromadzenie Małopolskiej Izby Rolniczej
ARR

W dniu 28.12.2016 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Małopolskiej Izby Rolniczej. Na wydarzenie zaproszono instytucje otoczenia rolnictwa, takie jak: Agencja Rynku Rolnego, Agencja Nieruchomości Rolnych, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.

Celem spotkania było przedstawienie i zatwierdzenie budżetu Małopolskiej Izby Rolniczej na 2017 r. i podjęcie uchwał w sprawie akceptacji planu pracy w nadchodzącym roku oraz w sprawie wysokości opłat za wypełnianie wniosków obszarowych rolnikom. Uczestnicy mieli również okazję do zadawania pytań zaproszonym gościom.

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Krakowie reprezentował Dyrektor Piotr Serafin, który omówił mechanizmy realizowane przez ARR w bieżącym roku, szczególną uwagę poświęcił nowym mechanizmom, którymi administruje ARR: sposobom uznawania grup i organizacji producentów oraz wsparcie na przystępowanie do systemów jakości żywności.

Po zakończeniu prelekcji uczestnicy zadawali pytania, które głównie dotyczyły nadzwyczajnego wsparcia producentów poszkodowanych w wyniku rosyjskiego embarga.

ARR


POWIĄZANE

Odpuśćmy już z tym rodzicielstwem na pełen etat. Napisać, że rodzicielstwo to ci...

Stanowisko Suwerennej Polski dotyczące przedłużenia do czerwca 2024 roku zakazu ...

Rolnicy, osoby z niepełnosprawnościami oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny muszą...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę