Wielki niefiltrowany finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata!

11 września 2017
Wielki niefiltrowany  finał trasy Cydr Lubelski  Spragnieni Lata!
Newseria Lifestyle

Największy, finałowy koncert ogólnopolskiej trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się w Lublinie, 16 września. Zagrają Bovska, Iza Lach, Dwa Sławy i gość specjalny O.S.T.R.! - Latem czuje się więcej i mocniej, dlatego my wciąż jesteśmy SPRAGNIENI LATA. Czeka nas wyjątkowy wieczór – zapowiada Bovska.

Po pięciu wakacyjnych koncertach w całej Polsce trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata zagra w Lublinie, na Błoniach pod Zamkiem i tradycyjnie już zakończy Lubelskie Święto Młodego Cydru. W tym roku motywem przewodnim trasy jest hasło #niefiltrujemy, które łączy ideę niefiltrowanego polskiego cydru ze stylem życia: autentycznością, naturalnością i odwagą do wyrażania siebie.

- Do współpracy zaprosiliśmy artystów niepokornych, bezkompromisowych, takich, którzy mają pomysł na siebie. To ważne głosy na młodej polskiej scenie muzycznej, silne i niezwykle autentyczne w tym, co robią. Odważnie uciekają od tego co masowe i łatwe, zachowując swoją niefiltrowaną tożsamość. Łączą ich świetne teksty i fascynacja współczesnymi brzmieniami - mówi Robert Walewski, współtwórca trasy i brand manager Cydru Lubelskiego.

- Zabrzmi ekscentryczny hip hop, magnetyzujące dźwięki r'n'b i pop w najlepszym wydaniu – potwierdza Tymon Tymański, dyrektor artystyczny trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata. - Usłyszymy alternatywnych muzyków, którzy ukażą swoje najprawdziwsze oblicza, na maksa, bez żadnej ściemy.

Podczas lubelskiego finału trasy nie mogło zabraknąć gościa specjalnego. W ubiegłym roku do artystów Spragnionych Lata dołączyła BRODKA, a w tym sezonie O.S.T.R. - twórca 19 autorskich albumów muzycznych, zdobywca 5 złotych płyt, 4 platynowych i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka. „Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny”[1]. O.S.T.R. to muzyk, producent, instrumentalista i raper. Wydawać się może, że na polskiej scenie hip-hopu osiągnął już wszystko, ale wciąż ma apetyt na więcej. Jego album „Życie po śmierci” pobił w ubiegłym roku rekord sprzedaży.

- Cieszymy się, że O.S.T.R zaangażował się w nasz #niefiltrowany koncert finałowy. To muzyk, który tworząc, czerpie z własnych doświadczeń, a przy tym jest niezwykle naturalny i prawdziwy na scenie, dzięki czemu nawiązuje świetny kontakt z publicznością - dodaje Robert Walewski.  

Wieczór otworzą gwiazdy tegorocznej edycji trasy: wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna Iza Lach, która razem ze Snoop Doggiem, ikoną amerykańskiego rapu, nagrała setki piosenek; mistrzowie ciętej gry słownej z hiphopowego duetu Dwa Sławy oraz wulkan scenicznej energii, jedno z najgorętszych nazwisk sceny muzycznej i jeden z najważniejszych debiutów 2016 - Bovska.

- W trakcie trasy nastąpiła we mnie przemiana i nowe otwarcie. Spragnieni Lata to projekt, który dba o świetny klimat do odbioru muzyki, ale też pozwala artystom prezentować różne oblicza, eksperymentować, poszukiwać. To inspirujące! Czekam na finał – podkreśla Iza Lach.

- Latem czuje się więcej i mocniej. Wszystkie koncerty trasy to niezapomniana przygoda i możliwość spotkania z publicznością w zupełnie wyjątkowych okolicznościach – dodaje Bovska. - Każdy z nas wnosi na scenę inną energię i mnie ta mieszanka bardzo się podoba. Cóż mogę dodać. Żal, że się kończy. Pragnę więcej - mówi Bovska.

Będzie więcej! Podczas finałowego koncertu Organizatorzy zapraszają do strefy orzeźwienia Cydru Lubelskiego i strefy fotograficznej partnera wydarzenia FujiFilm INSTAX, a także na imprezę #NIFILTRUJEMY. W otwartej pracowni artystów z warszawskiego studia 77 INK będzie można zobaczyć kilka wyjątkowych sesji pokazowych i sprawdzić, jaki tatuaż pasuje do prawdziwie #niefiltrowanej natury.

 

Finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się na Błoniach pod lubelskim Zamkiem. Start - godz. 18! Wstęp na koncert i wszystkie wydarzenia Lubelskiego Święta Młodego Cydru jest wolny.

16.09.2017, godz. 18 LUBLIN – wielki finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata

 


[1] Oficjalna strona O.S.T.R. http://www.ostr.bio/#bio (dostęp 05.09.2017 r.)

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Zastępowanie jaj w różnych produktach substancjami zamiennymi może się okazać co...

Przedstawiciele izb rolniczych biorący udział w szacowaniu strat spowodowanych p...

Praca na statkach rybackich, uprawnienia rybaków oraz obowiązki armatorów będą r...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę