Wielki powrót nad Bałtyk: Runmageddon Gdańsk i trening na morzu

11 września 2019
Wielki powrót nad Bałtyk: Runmageddon Gdańsk i trening na morzu

Plaża, morze i park - czyli 3 w 1 na gdańskim Runmageddonie. Po raz kolejny najpopularniejszy cykl biegów z przeszkodami w Polsce zawita na północ kraju. Weekend 28 i 29 września stanie pod znakiem ekstremalnej zabawy, dzięki której Uczestnicy będą mogli przeżyć fantastyczną przygodę, a 13 września chętni będą mogli wziąć udział w pierwszym treningu Runmageddonu zorganizowanym na promie.

Runmageddon w Gdańsku będzie ostatnia okazją do zgarnięcia kierunku północ, w walce o zdobycie trofeum Korony (by otrzymać koronę należy ukończyć bieg w każdej z czterech części Polski: południowej, zachodniej, północnej i wschodniej). Impreza dzięki gościnności Miasta Gdańsk, podobnie jak w zeszłym roku rozegra się na obszarze Parku Reagana. Runmageddończycy będą mieli okazję zaprezentować swoją siłę i charakter w kilku formułach: Intro (3km +15 przekód), Rekrut (6km +30 przeszkód) i Classic (12 km +50 przeszkód). Sezon plażowy podczas Runmageddonu pożegnają także rodziny, które będą mogły sprawdzić się w nowości tego sezonu - formule Family (2km +15 przeszkód). Nie zabraknie też ekstremalnych emocji w wydaniu dla najmłodszych. Dzieci między 4-11 rokiem życia staną na starcie formuły Kids (1km +10 przeszkód). A młodzież w wieku 12-15 lat powalczy w formule Junior (2km +15 przeszkód).

Dwa tygodnie przed eventem Runmageddon zacznie już rozgrzewać atmosferę – 13 września chętni będą mogli wziąć udział, w wyjątkowym treningu, który odbędzie się w nietypowym miejscu – na promie Stena Line w Gdyni. Rozgrzewka przeprowadzona zostanie na obszarze załadowni, a sam właściwy trening na głównej części promu! Dla Uczestników będzie to fantastyczna okazja do zapoznania się z niecodzienną atmosferą Runmageddonu oraz do podszlifowania swojej formy przed nadchodzącym eventem w Gdańsku!

Zapisów nadal można dokonać on-line, pod adresem: http://bit.ly/2UHBkya. Tam też można znaleźć szczegóły dotyczące konkretnych formuł, godziny startów oraz aktualne ceny.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Niezależnie od sytuacji panującej w kraju i za granicą, maj jest miesiącem, któr...

1. czerwca, rozpoczął się kolejny nabór wniosków o przyznanie wsparcia na zalesi...

Pandemia COVID-19 wywołała efekt domina, dramatycznie wpływając na zdrowie, życi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę