aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Wsparcie dla dzieci poszkodowanych w wypadkach rolniczych, czyli Bal Charytatywny De Heus dla podopiecznych fundacji „Poza Horyzonty”

24 listopada 2016
Wsparcie dla dzieci poszkodowanych w wypadkach rolniczych, czyli Bal Charytatywny De Heus dla podopiecznych fundacji „Poza Horyzonty”

25 listopada w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbędzie się II edycja balu charytatywnego firmy De Heus. Goście z okolic Łodzi i całej Polski wezmą udział w licytacji, z której dochód trafi do podopiecznych fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”.

De Heus to wiodący producent pasz dla zwierząt gospodarskich, którego główna siedziba mieści się w Łęczycy. Firma od lat angażuje się w projekty prospołeczne. Każdy z nich powstał w trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza z terenów wiejskich i gospodarstw rolnych, które są dla firmy szczególnie ważne. Dialog ze społecznością lokalną i uczestnictwo w jej życiu to dziś podstawa odpowiedzialnego biznesu. 

Ciężko budować dobry i odpowiedzialny biznes, nie dając nic od siebie. I właśnie dlatego De Heus tak chętnie dzieli się nie tylko posiadaną wiedzą techniczną i umiejętnościami, ale i swoim zaangażowaniem, pomocną dłonią, podejmując także aktywności na rzecz dzieci, zmieniając otoczenie na lepsze i aktywizując społeczności lokalne.

 „Zależy nam, by pozytywnie zaistnieć w życiu społeczeństwa. Lokalnie, wokół naszych wytwórni, ale również w szerszym kontekście. Bycie liderem zobowiązuje do odpowiedzialności i najwyższych standardów działań na każdym polu – także społecznym” – mówi Adam Zaleski, dyrektor generalny De Heus.

W trakcie I edycji balu, która odbyła się w 2014 roku, udało się zgromadzić ponad 60 tys. złotych. Kwota ta w całości trafiła do fundacji Ewy Błaszczak „Akogo?”. W tym roku, ze względu na charakter swojej działalności, De Heus skupia się na dzieciach poszkodowanych w wypadkach na terenie gospodarstw rolnych. Całkowity dochód z balu zostanie przekazany na rzecz podopiecznych fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”: Kacpra, Małgosi i Kuby. Tegoroczną aukcję poprowadzi Tomasz Kammel, a wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in. własna kompozycja perfum, szalona zabawa w przestworzach, degustacja win prowadzona przez sommeliera w winiarni Marka Kondrata, niezapomniane spotkanie z Kabaretem Chatelet oraz weekend w Kazimierzu z Lamborghini.

Bal to nie jedyna prospołeczna inicjatywa producenta z Łęczycy. Z okazji 25-lecia działalności firmy w Polsce uruchomiony został również program „Działamy i Wspieramy”. Opiera się na takich wartościach jak  bezpieczeństwo i rozwój oraz edukacja i zabawa. Podczas I edycji programu pracownicy De Heus zrealizowali projekty na rzecz najmłodszych o łącznej wartości 300 tys. zł. Dzięki współpracy z mieszkańcami Łęczycy w mieście powstał nowoczesny plac zabaw, w Popowie Kościelnym stworzono Zielony Zakątek ze ścieżką edukacyjną, w Dobinie unowocześniono i ogrodzono plac sportowo-rekreacyjny, a w Dąbiu odświeżono i wyposażono salę lekcyjną. Odbyły się również lekcje dla dzieci dot. tematyki związanej ze zwierzętami oraz bezpieczeństwem dzieci, prowadzone przez pracowników De Heus.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi opracowany został projekt rozporządzenia...

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką udali się z wizytą do Stanów Zjednoczonych i K...

Chińska firma ogłosiła, że najnowsza wersja systemu operacyjnego Harmony o rozwi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę