aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Wszystkiego zdrowego!

3 stycznia 2024
Wszystkiego zdrowego!

Wszyscy wszystkim składają życzenia. Oto kolejna dawka optymizmu i wspólnoty celów. W jednym miejscu życzenia plantatorów, dietetyków i socjologów. Razem tworzymy koalicję ludzi i instytucji, pracujących nad tym, żeby Polacy spożywali więcej owoców, więcej warzyw i żeby się zdrowiej odżywiali.

Życzenia składają Weronika i Karol Maciejczyk – plantatorzy truskawek, Justyna Marszałkowska-Jakubik i Monika Stromkie-Złomaniec – dietetyczki i promotorki zdrowia, Magdalena Stefaniak i Kuba Antoszewski z Kantar Polska. Niech ich życzenia będą noworoczną inspiracją dla wszystkich promotorów dobrego życia, w którym nasze owoce i warzywa powinny zajmować tak istotną rolę.

 

 

 

- Z okazji Nowego Roku wszystkim życzymy dużo siły, bardzo dużo odwagi, celów, które będziecie godnie, szybko i sprawnie realizować. Przede wszystkim dużo miłości – życzy Weronika Maciejczyk.
- Wielu pomysłów, stanowczego stawiania kroków. Nie bójcie się wyzwań, nie bójcie się decyzji. Świat stoi otworem, wszystkiego dobrego i dużo energii – dodaje Karol Maciejczyk. Wraz z rodzicami, oboje współtworzą gospodarstwo i markę „Truskawki od Karola”
 

W rozpoczynającym się roku życzę, żebyście się chociaż na chwilę zatrzymali. W tym nieustannym gonieniu za nie wiadomo czym, zastanówmy się, czy naprawdę musimy aż tak pędzić. Pomyślmy o sobie, o swoich bliskich, o swoim zdrowiu, po to, żeby za kolejne pół roku też móc, pełnymi werwy, działać i się realizować. Myślimy długofalowo, bądźmy długodystansowcami. Niech nasze życie i te nowy rok, będzie maratonem, który przebiegniemy pełni zdrowia, sił i pomysłów na jutro

zatrzymania życzy Justyna Marszałkowska-Jakubik, dietetyczka, edukator, wykładowca akademicki, promotor zdrowia - Zdrowonajedzeni.pl, pomysłodawczyni akcji #JagodoweCodziennie

- W imieniu swoim oraz Kantara życzę Państwu na nadchodzący nowy rok wszystkiego dobrego. Niech będzie piękny, pomyślny dla wszystkich, żebyśmy mogli się spotykać w gronie rodzinnym, znajomych, przyjaciół, w bardzo dobrym zdrowiu i bardzo dobrym samopoczuciu – życzy Magdalena Stefaniak, Client Executive Kantar Polska.
 
- Najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy rozpoczęli swoją przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych. To jest długa droga, czasem wydaje się ona łatwiejsza, czasem trudniejsza. Wiedzcie, że my wszyscy dietetycy i specjaliści od spraw odżywienia, trzymamy za Was mocno kciuki. Wiemy, że konsekwencja i wiara w to, że to co robicie, jest dobre, pozwoli Wam dojść do celu. Celem może być dobre samopoczucie albo długowieczność. Wszystko w waszych rękach, to odczynników środowiskowych, czyli od tego, czym się otaczacie, z kim spędzacie czas i co kładziecie na swój talerz, zależy wasze zdrowie. Wszystkiego zdrowego! – życzy dietetyk kliniczny Monika Stromkie-Złomaniec.

Pani Monika jest ekspertem Core Team, programów i projektów poprawiających nawyki żywieniowe. Autorką wielu artykułów z zakresu zdrowego odżywiania, współautorką książek. Na co dzień uczy jak jeść zdrowo, sezonowo, smacznie i jak docenić rolę warzyw i owoców, prowadzi poradnię dietetyczną Z kaloriami na pieńku.
- Przez kilka ostatnich lat stworzyliśmy piękną, wspaniale współpracującą, koalicję instytucji i ludzi, pracujących nad tym, żeby Polacy spożywali więcej owoców, więcej warzyw i żeby się zdrowiej odżywiali. Prowadzone od kilku lat badania pokazują, że trend jest wzrostowy. Ta praca ma sens. Życzę wszystkim by w 2024 roku ta nasza koalicja ludzi i instytucji wypracowała jeszcze lepsze efekty. Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia na Nowy Rok! – życzy Kuba Antoszewski, PR Manager Kantar Polska.

Połowa sukcesu

Dziękujemy wszystkim za życzenia i za wielki indywidualny wkład w promocję owoców i warzyw.
Duże sukcesy są zawsze sumą małych zaangażowań. Nasze małe motywacje są bardzo różne, ale jako środowisko producentów żywności, warto byśmy pamiętali, że Polacy mogą jeść bardzo zdrowo.
Znacznie łatwiej będzie nam produkować i sprzedawać żywność wysokiej jakości jeśli świadomość żywieniowa i zrozumienie roli warzyw i owoców w codziennym odżywianiu, będą bardzo wysokie.
To brzmi jak życzenia i to powinny być nasze życzenia. Myślmy długofalowo, w kwestiach edukacji żywieniowej nie ma fast, jest slow.
Tego sobie i Państwu życzymy!
Koniec.jpg

„CORE TEAM - promocja konsumpcji owoców i warzyw i forum współpracy sektora, III edycja” to projekt realizowany przez Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw we współpracy z agencją INSPIRE smarter branding.

Zadanie sfinansowano ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.

Projekt pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

oprac, e-mk ppr.pl


POWIĄZANE

Komisarz Rolnictwa UE Janusz Wojciechowski przekazał, że na najbliższym i ostatn...

Do końca lipca br. rzemieślniczy Browar PINTA planuje uruchomić nową linię do pu...

Skuteczne ograniczenie ilości odpadów i zwiększenie recyklingu wymaga wcześniejs...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę