Wyróżnienia dla Poznańskiej Hodowli Roślin

30 listopada 2018
Wyróżnienia dla Poznańskiej Hodowli Roślin

23 listopada 2018 w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. została wyróżniona aż trzema wyjątkowymi wyróżnieniami.

„Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” to inicjatywa, której celem jest promowanie innowacyjności i jakości, kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów w biznesie. Decyzją Rady Programowej i Organizatorów Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. otrzymała trzy nagrody: Diament Polskiej Innowacyjności, Diament Polskiej Jakości oraz Certyfikat Rzetelni w Biznesie. Nagrody w imieniu Poznańskiej Hodowli Roślin Sp. z o.o. odebrał Zarząd Spółki: Czesław Janikowski, Prezes oraz Aneta Burghardt, Wiceprezes.

Diament Polskiej Innowacyjności przyznano Poznańskiej Hodowli Roślin Sp. z o.o. za wkład w rozwój innowacyjności polskiego rolnictwa oraz wdrażanie postępu biologicznego do praktyki rolniczej. Wyróżnienie to związane jest z nowo powstałym laboratorium molekularnym, w którym wdrażane będą nowoczesne metody hodowlane podczas pracy nad nowymi odmianami roślin uprawnych.

Drugie wyróżnienie to Diament Polskiej Jakości przyznany m.in. za wyhodowanie i wprowadzenie na rynek nowej odmiany pszenicy ozimej FORMACJA, nr 1 w plonowaniu w grupie A, która wnosi nową jakość do oferty odmian dostępnych na rynku.

Od ośmiu lat, na wniosek urzędów marszałkowskich i wojewódzkich oraz na wniosek Prezydium Przedsiębiorcy.pl i Zarządu Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług przyznawane są nagrody w projekcie „Rzetelni” – dla osób, podmiotów, organizacji zasłużonych dla rozwoju przedsiębiorczości. Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. została wyróżniona nagrodą Ogólnopolskiego Certyfikatu „Rzetelni w Biznesie”.  Statuetka i certyfikat przyznane zostały za kierowanie się profesjonalizmem i etyką biznesową. Tym samym Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. dołączyła do grona przedsiębiorstw mogących być wzorem dla kultury przedsiębiorczości i rzetelności w biznesie.

Zarząd Poznańskiej Hodowli Roślin Sp. z o.o. dedykuje te nagrody wszystkim pracownikom, bez których osiągnięcia nie byłyby możliwe. Wyróżnienia będą motywacją do dalszej pracy na rzecz innowacyjności, jakości i rozwoju rolnictwa.

Wyróżnienia tej rangi przyznane polskiej spółce hodowli roślin są docenieniem całej branży, wszystkich polskich hodowców i nasienników, którzy od pokoleń z pasją pracują na rzecz postępu polskiego rolnictwa. Od najlepszych odmian i najwyższej jakości materiału siewnego zaczyna się sukces rolnictwa.

 

KOWR


POWIĄZANE

Koniec listopada, zamyka jesienną akcję sadzenia drzew, która była zwieńczeniem ...

Wszyscy wiemy, jak wyglądają poimprezowe poranki. Po miłej zabawie pozostaje nie...

Kojarzy się z wyrafinowaniem i wykwintną kolacją podczas letniego, ciepłego wiec...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę