aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

XX edycja konkursu Sposób na Sukces 2020

15 stycznia 2020
XX edycja konkursu Sposób na Sukces 2020

DODR z siedzibą we Wrocławiu  zaprasza dolnośląskich przedsiębiorców do udziału w XX edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”, na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 10 marca.

Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz w miastach do 20 tys. mieszkańców, innowacyjnych rozwiązań sprzyjających podnoszeniu jakości życia na obszarach wiejskich, działań na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatu, włączenia społecznego i zmniejszenia ubóstwa na obszarach wiejskich oraz przedsięwzięć efektywnie zrealizowanych przy wsparciu PROW i innych programów pomocowych.

Do konkursu mogą być zgłaszane przedsięwzięcia zrealizowane przez osoby fizyczne i prawne, które zostały uruchomione w okresie od  lipca 2018 r. do 29 lutego 2020  r. na obszarach wiejskich oraz w miastach do 20 tys. mieszkańców.

Organizatorem konkursu jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie we współpracy z:

Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego, Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, Instytutem Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowym Instytutem Badawczym, Warszawskim Rolno-Spożywczym Rynkiem Hurtowym S.A. Bronisze, Bankiem BNP Paribas Bank Polska S.A., Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej, Towarzystwem Inicjatyw Społecznych Nowy Świat, Firmą Agrobroker – Ubezpieczenia, Doradztwo, Szkolenia, Stowarzyszeniem Sposób na Sukces oraz Urzędem Patentowym RP.

Nagrody i wyróżnienia będą przyznawane w następujących kategoriach:

  • indywidualna,
  • zespołowa, 
  • rodzinna,
  • inicjatywy społeczne (np. spółdzielnie socjalne, gminy, zakłady aktywizacji zawodowej).

Zakłada się również przyznanie dodatkowej nagrody Grand Prix konkursu, za szczególnie wyróżniające się przedsięwzięcie.

Zgłoszenia do XX edycji konkursu można przesyłać do 10 marca 2020 r. Kartę zgłoszeniową można kierować bezpośrednio na adres e-mail: katarzyna.cymbala@dodr.pl lub przekazać do działu Rozwoju Obszarów Wiejskich za pośrednictwem Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego. Szczegółowe zasady udziału w konkursie zostały określone w regulaminie.

Do pobrania:

 

dodr.pl


POWIĄZANE

Kazachstan Temir Zholy (KTZ), narodowa spółka kolejowa Kazachstanu, zauważył nie...

W 2023 roku Polska, będąc drugim co do wielkości eksporterem mięsa wołowego w Un...

Od 2016 roku w Polsce rośnie saldo migracji na pobyt stały. Coraz mniej osób emi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę