aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Z Podziemia prosto w kosmos! Browar Piwne Podziemie zaskakuje nowymi propozycjami

23 października 2020
Z Podziemia prosto w kosmos! Browar Piwne Podziemie zaskakuje nowymi propozycjami
Newseria Lifestyle

Piwne Podziemie to browar rzemieślniczy spod Chełma, który warzy swoje oryginalne piwa już od niemal 6 lat. Piwne Imperium pod wodzą Dariusza Piecucha ruszyło z nową, kosmicznie chmielową i owocową serią! Na rynek kraftowy właśnie trafiły dwie nowe propozycje od chełmskiego browaru!

16 października swoją premierę miało butelkowe Lost In Space, pszeniczna Wheat IPA, która została uwarzona z ponad 30% udziałem słodów pszenicznych. Intensywnie chmielowy smak z nutą dojrzałej pomarańczy i mandarynki, a do tego czarna herbata z domieszką delikatnej sosny! Piwo orzeźwia swoim wytrawnym, lekko mineralnym finiszem.

Etykieta butelki nawiązuje do czerwonej planety – wojowniczego Marsa, który jednocześnie wzbudza niepokój, ale też zachęca do wejścia w chmielowo-cytrusową atmosferę! Wręcz każe się w niej zagubić… Albo raczej – rozsmakować!

Piwne Podziemie zabrało nas dalej, w międzygwiezdną podróż z piwem Inter Galactic! Pale Ale na amerykańskich i australijskich chmielach. Intensywny aromat cytrusów, brzoskwiń, marakui i grejpfruta dodaje napojowi oryginalnego charakteru.

Etykieta produktu tym razem zabiera nas na Jowisza – największą planetę układu słonecznego. Jowisz symbolizuje ekspansję i rozmach, czego nie brakuje Piwnemu Podziemiu! Mijamy więc gazowego olbrzyma i ruszamy w intergalaktyczną smakową podróż!

Czym jeszcze zaskoczy nas browar rzemieślniczy spod Chełma?

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę