GUS_230920_750x100_stat

Zasadź las z Wrocław Fashion Outlet

3 września 2020
Zasadź las z Wrocław Fashion Outlet
Newseria Lifestyle

Świat mody również zwraca uwagę na kwestie ekologii i troski o środowisko, dlatego we Wrocław Fashion Oultet wspólnie z naszymi klientami chcemy dołożyć swoją cegiełkę do dbałości o czyste powietrze – mówi marketing manager Katarzyna Warzecha. Dlatego wraz z dotlenieni.org wrocławski outlet przez cały wrzesień zaprasza do udziału w akcji „Zasadź z nami las”. Wystarczy dołączyć lub uczestniczyć w programie lojalnościowym Wrocław Fashion Club i dzięki codziennym zakupom przez cały czas trwania akcji, od 1 do 30 września, jedna osoba będzie mogła zasadzić nawet 30 drzew. Po jednym za każdy dzień, w którym dokonała transakcji zarejestrowanej w programie. – W ten niezwykle prosty sposób chcemy zachęcić mieszkańców Wrocławia do realnego oszczędzania podczas zakupów, a także do zadbania o nasze naturalne otoczenie – dodaje Katarzyna Warzecha.

Wszystkie drzewa, które „zbiorą” w ramach akcji klienci największego modowego outletu Dolnego Śląska, zostaną zasadzone wczesną wiosną przez wolontariuszy dotlenieni.org w specjalnie wyznaczonym przez Zarząd Zieleni Miejskiej obszarze na wrocławskich Osobowicach. Organizatorzy akcji liczą, że wspólnie uda się zasadzić kilka tysięcy sadzonek różnorodnego drzewostanu, dzięki którym zadbamy nie tylko o miejską przyrodę, ale stworzymy przestrzeń, z której będą mogły się cieszyć kolejne pokolenia Wrocławian. O akcji na terenie centrum będzie przypominać także specjalna instalacja z drzewem.

–  Cieszymy się że Wrocław Fashion Outlet to kolejny podmiot, z którym udało nam się nawiązać współpracę w celu tworzenia nowych zielonych przestrzeni. Zaangażowanie biznesu w codzienne problemy lokalnej społeczności to jakość, która stwarza nowe możliwości aby zmieniać świat –  komentuje Marek Kołkowski z dotlenieni.org.

Smart shopping: mądre kupowanie

Wrzesień we Wrocław Fashion Outlet to czas akcji „Back to basics” – „Powrotu do podstaw”. W jej ramach na stronie i w mediach społecznościowych dowiemy się więcej na temat ekologicznych postaw i naturalnych rozwiązań, które pomogą nam żyć stylowo dbając przy okazji o nasz portfel i środowisko.

Rozsądne kupowanie jest możliwe także w programie Wrocław Fashion Club. Dzięki temu rozwiązaniu każdy z nas może nie tylko ufundować kolejne drzewa, ale także skorzystać z dedykowanych promocji i zniżek w prawie 50 sklepach uczestniczących w programie. Taniej kupimy nie tylko odzież sportową, dzięki której zadbamy o nasza kondycję w zielonej przestrzeni, ale także obuwie i rozwiązania casualowe, które sprawdzą się podczas powrotu do pracy – niezależnie od tego, czy w formie stacjonarnej, czy zdalnej. Do naszych zakupów podejdziemy odpowiedzialnie kupując rozwiązania sprawdzonych marek, które stawiają na wysoką jakość produktów i posłużą nam dłużej. Tej jesieni postawmy więc na klasyczne rozwiązania, które pozwolą nam tworzyć różnorodne i ponadczasowe kreacje.

Wrocław Fashion Outlet niezmiennie dba także o zdrowie klientów i pracowników. W nagrodzonym certyfikatem „Safer Shopping” przez Bureau Veritas centrum utrzymuje się ponad 40 zasad związanych z bezpiecznymi zakupami. Warto pamiętać o konieczności zasłaniania nosa i ust, a także zachowaniu zasad dystansu społecznego. Jeśli zapomnimy maseczki – możemy skorzystać z maseczkomatu znajdującego się przed wejściem głównym.

Szczegółowy regulamin akcji „Zasadź z nami las” a także możliwość dołączenia do Wrocław Fashion Club są dostępne na www.wroclawfashionoutlet.com

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Komitet ds. Instrumentów Ochrony Handlu UE niedługo zbada wniosek Komisji dotycz...

16 października br. obchodziliśmy 41. Światowy Dzień Żywności. Ustanowione w 197...

Minister Grzegorz Puda wręczył w czwartek akty powołania: Annie Gembickiej na st...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę