Zbiornik SlimLine EDGE Produktem Roku

10 października 2017

Podczas Targów Stacja i Biznes Przyszłości, zbiornik do magazynowania i dystrybucji AdBlue® – SlimLine EDGE – został zwycięzcą w targowym konkursie Produkt Roku.

W dniach 27-28 września we wrocławskiej Hali Ludowej odbyły się Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja i Biznes Przyszłości. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży paliwowej.

W trakcie spotkania przyznano nagrody w kilku kategoriach. Kingspan Environmental otrzymał statuetkę w kategorii Produkt Roku za zbiornik do magazynowania i dystrybucji AdBlue® – SlimLine EDGE.
SlimLine EDGE® swoją premierę miał na Targach Stacja i Biznes Przyszłości. Niezmiernie cieszy nas to, że debiutujący produkt otrzymał główną nagrodę w tak prestiżowym konkursie – powiedziała Edyta Bagińska-Jóźwiak, International AdBlue & Agri Marketing Manager w firmie Kingspan Environmental.

Zbiornik SlimLine Edge o pojemności 4500 l przeznaczony jest do magazynowania i dystrybucji AdBlue®. Został wyposażony w trójwarstwowy system zabezpieczający TriComp i dostępny jest w czterech opcjach wyposażenia, dzięki czemu może być wykorzystany zarówno do potrzeb wewnętrznych, jak i na stacjach benzynowych.

Innowacyjny system TriComp, czyli system trójwarstwowy, gwarantuje zachowanie czystości magazynowanej cieczy. Na system ten składa się zbiornik wewnętrzny, zewnętrzny oraz dodatkowa obudowa. Nowoczesna konstrukcja produktu zapewnia czystość, bezawaryjność i wysoką odporność na czynniki zewnętrzne.

O Kingspan Environmental

Kingspan Environmental to światowej klasy producent rozwiązań z zakresu ochrony środowiska wchodzący w skład międzynarodowego koncernu Kingspan Group PLC.

Firma dostarcza niezawodnych, wiodących na rynku rozwiązań z zakresu: bezpiecznego magazynowania substancji płynnych oraz monitorowania poziomu przechowywanej cieczy, zarządzania gospodarką wodno-ściekową, a także kompleksowego wykorzystywania energii odnawialnej.

Innowacyjne rozwiązania, bogate doświadczenie oraz najwyższej jakości surowce wykorzystywane do produkcji pozwalają firmie nie tylko utrzymywać pozycję lidera, lecz także wyznaczać wzorce wśród oferowanych wyrobów. Produkty są dostępne w ponad 85 krajach na całym świecie.
Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa jest: profesjonalna obsługa klienta zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu, oraz szybka dostawa.

https://www.kingspan.com/pl/pl-pl/produkty/zbiorniki-na-olej-napedowy-adblue-i-nawozy-p%C5%82ynn/zbiorniki-na-adblue/slimline-edge-zbiornik-do-magazynowania-i-dystry


POWIĄZANE

Trwa nabór do jednego z największych w Polsce akceleratorów dla startupów – MIT ...

Dzięki Wspólnej Polityce Rolnej (WPR) zaledwie połowa krajów Unii Europejskiej (...

Przychody z aukcji koni w Janowie Podlaskim z 2016 r. są porównywane z aukcjami ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę