aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Nie ma błędów w broszurce Prezydenta

19 maja 2003

W broszurze informacyjnej o referendum unijnym, przesłanej przez prezydenta do wszystkich rodzin w kraju, nie ma błędów – zapewnił Aleksander Kwaśniewski. Kwaśniewski powiedział w sobotę dziennikarzom podczas otwarcia lotniczego pikniku w Góraszce pod Warszawą, że dzięki jego listowi nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedział o referendum.

 Bardzo wielu Polaków narzeka na brak informacji, dlatego jest mój list i prośba –  powiedział prezydent. Po pierwsze –  jest to informacja  sprawdzona, potwierdzona i od razu mówię – tam nie ma żadnych błędów, to jest wszystko napisane przez fachowców, którzy pracowali nad traktatem akcesyjnym –  zapewnił prezydent.

A po drugie, w mojej broszurze są dostępne adresy i jeśli są dalsze pytania, odpowiada na nie – zarówno moja kancelaria, jak i inne instytucje – drogą elektroniczną, albo taką, jaką chcemy – powiedział.

Wyjaśnił, że celem broszury jest, by każdy z naszych rodaków miał pewność, że został poinformowany.  No a decyzję podejmie suwerennie, mam nadzieję, że będzie to decyzja na tak. Natomiast referendum – głosowanie, będzie oparte o pełną wiedzę i dzisiaj nikt w Polsce nie może powiedzieć, że brakuje mu informacji –  dodał.

Podczas dwudniowego pikniku lotniczego w Góraszce, który rozpoczął się w sobotę, działały punkty informacji europejskiej.


POWIĄZANE

Od 10 lutego Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmował...

Około 92,6 tys. ton żywności o wartości ponad 265 mln zł trafi w tym roku do org...

Sytuacja na unijnym rynku rolnym nadal jest krytyczna. Potrzeba środków łagodząc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę