ZM DUDA zawarł umowę kredytową z BOŚ

24 stycznia 2005

Zarząd Zakładów Mięsnych DUDA S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu 20 stycznia 2005 r. wpłynęła do Spółki, zawarta w dniu 03 grudnia 2004 r. w trybie obiegowym, umowa kredytu inwestycyjnego złotowego. Strony przedmiotowej umowy: Zakłady Mięsne DUDA S.A. oraz Bank Ochrony Środowiska S.A. w Warszawie.

Przedmiotem niniejszej umowy jest kredyt złotowy w kwocie: 20.000.000,- zł (słownie: dwadzieścia milionów złotych), z przeznaczeniam na refinansowanie inwestycji. Zabezpieczenie spłaty kredytu stanowi zastaw rejestrowy na udziałach spółek zależnych, pełnomocnictwo do rachunków bankowych ZM DUDA S.A. prowadzonych przez Bank kredytujący oraz weksel własny in blanco Emitenta.

Umowa nie zawiera postanowień dotyczących kar umownych, których maksymalna wartość może przekroczyć równowartość co najmniej 10% wartości tej umowy lub co najmniej wyrażoną w złotych równowartość co najmniej 200.000 EUR. Umowa nie zawiera także zastrzeżenia warunku lub terminu.

Kryterium uznania umowy za znaczącą: kwota przyznanego kredytu inwestycyjnego przekracza wartość 10% kapitałów własnych ZM DUDA S.A. Wartość umowy w tys. zł: 20 000,00


POWIĄZANE

Krajowa Rada Izb Rolniczych otrzymała odpowiedź w sprawie kontroli mięsa wieprzo...

Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz zdecydowanie negatywnie ocenia propozycję...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę