Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Obora na medal

3 grudnia 2015
BSO Polska S.A. Co-Products Polska oraz Pasze Tofi        - Melasowane wysłodki buraczane Tofi, MPU Tofi, MPU Tofi+ są organizatorami konkursu ,,Obora na medal ‘’.
Uczestnikiem konkursu może być pełnoletnia osoba zamieszkała w Polsce, która w okresie trwania konkursu nabyła i skarmiała  pasze Tofi  w gospodarstwie które prowadzi w ilości minimum 5 ton jednorazowo. Ilością tą nie mogą być objęte pasze Tofi nabyte lub otrzymane od Organizatora w ramach wykonania umów kontraktacji buraków cukrowych. Konkurs trwa w okresie od 05.06.2008 roku ( Dzień Pola BSO Polska 2008) do 15 .03.2009 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w czasie Dnia Pola BSO Polska S.A. organizowanego w 2009 roku. Warunkiem udziału w konkursie jest spełnienie następujących warunków: zgłoszenie  udziału w konkursie (poprzez internet lub przesłaną pocztą  kartą zgłoszeniową),Przesłanie na adres BSO Polska S.A. Zygmuntowo 38, 06-450 Glinojeck z dopiskiem „OBORA NA MEDAL” następujących dokumentów: kserokopii dowodu zakupu jednorazowo minimum 5 ton pasz Tofi, krótki opis (kilka zdań) o gospodarstwie oraz o nowatorskich rozwiązaniach w zastosowanych w budynku inwentarskim lub nowościach stosowanych w prowadzeniu stada oraz zdjęcia obory.
Termin nadsyłania zgłoszeń wraz z dokumentami upływa  15.03.2009 roku.
W celu oceny zgłoszeń konkursowych i wytypowania zwycięzcy Organizator powołał Komisję Konkursową złożoną z Pracowników Organizatora.. Komisja Konkursowa oceni nadesłane zgłoszenia w 3 kategoriach, przyznając za każdą kategorię max. 10 pkt.
Uzyskane wyniki produkcyjne
Nowatorskie i innowacyjne rozwiązanie w oborze
Ogólna estetyka budynku ( warunki dobrostanu zwierząt i ogólny wygląd zewnętrzny obejścia)
Nagrody zostaną przyznane uczestnikom, którzy na podstawie oceny dokonanej przez Komisje Konkursową otrzymają największą liczbę punktów.
W przydatku tej samej ilości punków uzyskanych przez dwóch lub więcej uczestników Komisja ponownie oceni zgłoszenia przyjmując za kryterium średnią wydajność mleczną 1 szt. z obory oraz ilość zakupionych pasz Tofi.Komisja konkursowa zweryfikuje nadesłane zgłoszenia poprzez wizytację zgłoszonej w konkursie obory. Wizytacji dokona komisja w całym składzie lub jej przedstawiciel który zbierze odpowiedni materiał (zdjęcia i notatki) do zaprezentowania Komisji.
Nagrodami w konkursie są:
Nagroda I stopnia :
    Myjka ciśnieniowa firmy KARCHER o wartości 6 000 zł. i nagroda pieniężna w kwocie 666,67 zł.
Nagroda II stopnia:
    Kompresor ciśnieniowy o wartości 1000 zł. i nagroda pieniężna w kwocie 111,11zł.
3 Nagrody  III stopnia:
    1 tona Mieszanki paszowej uzupełniającej Tofi+ o wartości 984,04 zł. i nagroda pieniężna w kwocie 99,33POWIĄZANE

Na początku września w Brukseli odbyło się posiedzenie grupy roboczej „Wołowina ...

Pogłowie świń, a tym samym produkcja trzody chlewnej, spadła w całej Unii Europe...

Na unijnym rynku trzody chlewnej presja cenowa stopniowo ustępuje. W notowaniach...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę